10.03.2021 | 12:20

Станом на 10 березня за даними міського інформаційно - аналітичного центру медичної статистики відділу охорони здоров’я на території міста зареєстровано 7 нових підтверджених випадків захворювання на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену корона вірусом SARS-CoV-2, у осіб, які уклали декларації на отримання первинної медичної допомоги з лікарями КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Смілянської міської ради. За останню добу одужали 11 осіб, померла 1 особа.

Загалом, у місті Сміла 214 осіб хворіє на коронавірусну хворобу COVID-19, які уклали декларції з лікарями КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Смілянської міської ради, під наглядом сімейних лікарів на амбулаторному лікуванні перебуває 186 осіб (дорослих – 179, дітей – 7), на стаціонарному лікуванні у КНП «Смілянська міська лікарня» - 28 осіб.

З початку спалаху пандемії на території міста Сміла захворіло на коронавірус – 4670 осіб, з них – 4406 пацієнтів одужало.

10 червня

14:30 Засідання виконавчого комітету (мала зала Будинку рад)