ІНВЕСТИЦІЙНИЙ АТЛАС НАДРОКОРИСТУВАЧА

Образ Ветерана

16.10.2019 | 16:46

14 жовтня ми відзначаємо такі знакові свята для українського народу, як: День козацтва, свято Покрови Пресвятої Богородиці, День Захисників України та День створення УПА. Саме цим святам було приурочено історичне попурі «Ми пам’ятаємо своїх захисників», яке підготували учасники рою «Греки» та вчитель історії Стовба С.О. Смілянського НВК «ДНЗ – ЗОШ І – ІІ ступенів №13», на якому були вшановані всі борці за волю і незалежність України від часів козацтва до наших днів. Під час заходу зібралися разом запорозьке козацтво, січові стрільці, воїни Другої світової війни та сучасні наші оборонці: герої Небесної сотні та воїни АТО. Цього дня наші найменші учні були прийняті до лав козачат. До свята учком привітав всіх жителів мікрорайону Гречківка, які брали участь в АТО, листівками. На І поверсі було розгорнуто фотовиставку «Український тАТО». Учні 3, 9 класів зустрілися з учасником АТО, батьком учня нашого закладу, Пасікою В.О.
Учні 5 – 8 класів взяли активну участь у козацьких забавах.
Щорічно напередодні Покрови ми проводимо хресну ходу та мітинг біля Козацького хреста. І, як завжди, ми вшановували пам'ять загиблих козаків без представників смілянського козацтва та місцевої влади. І яке ж козацьке свято без козацької каші? То ж і цього року ми не порушили традиції: смакувала каша всім: і дітям, і вчителям. Так вже сталося, що саме цього дня працівники Смілянського РЕСу міняли прапор на шкільному подвір’ї.

Інформує заступник директора навчально-виховного комплексу Лариса Третяк

4 липня