Закрити

 

                                                 1. Інформація про об’єкт приватизації:

Назва об’єкта: - нежитлове приміщення загальною площею 112.1 кв.м. знаходиться на першому поверсі житлового будинку малосімейного типу за адресою: м. Сміла, Черкаської області, вул. Незалежності, 85.

Місцезнаходження об’єкта: 20701, Черкаська обл., м. Сміла вул. Незалежності, 85.

Відомості про об’єкт: Об’єкт приватизації − нежитлове приміщення загальною площею 112.1 кв. м. Фундамент бетонний. Стіни цегляні. Перекриття - з/б плити. Дах і покрівля – рубіроїд. Підлога дощата, лінолеум. Вікна та двері - дерев’яні. Централізоване теплопостачання, електропостачання. В будівлі підведене водопостачання та водовідведення.

Балансоутримувач: управління економічного розвитку виконавчого комітету Смілянської міської ради, адреса: 20701, Черкаська обл., м. Сміла, вул. Незалежності,37.

 

2. Інформація про аукціон.

Спосіб проведення аукціону:

Аукціон в електронній формі буде проведено 29.04.2021.

час проведення визначається електронною торговою системою автоматично.

Аукціон в електронній формі проводиться відповідно до Порядку проведення електронних аукціонів для продажу об'єктів малої приватизації, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10.05.2018 № 432 (зі змінами).

Приймання та реєстрація заяв на участь в аукціоні проводиться відповідно до вимог ч.7 ст.14 Закону України «Про приватизацію державного і комунального майна» та Порядку проведення електронних аукціонів для продажу об'єктів малої приватизації, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10.05.2018 № 432 (зі змінами).

Заява на участь в електронному аукціоні повинна містити закриту цінову пропозицію та подається протягом всього часу з моменту опублікування відповідного інформаційного повідомлення в електронній торговій системі до закінчення кінцевого строку прийняття заяв на участь в електронному аукціоні закритих цінових пропозицій.

До участі в аукціоні не допускаються особи, на яких поширюються обмеження, визначені частиною другою статті 8 Закону України «Про приватизацію державного і комунального майна».

Кінцевий строк подання заяви на участь в електронному аукціоні з умовами, зі зниженням стартової ціни встановлюється електронною торговою системою для кожного електронного аукціону окремо у проміжку часу з 19.30 до 20.30 дня, що передує дню проведення електронного аукціону.

Кінцевий строк подання заяви на участь в електронному аукціоні за методом покрокового зниження стартової ціни та подальшого подання цінових пропозицій встановлюється електронною торговою системою для кожного електронного аукціону окремо з 16.15 до 16.45 дня проведення електронного аукціону.

Для участі в електронному аукціоні особа, яка має намір взяти участь у ньому, через свій кабінет здійснює подання заяви на участь в електронному аукціоні шляхом заповнення електронної форми і завантаження електронних копій документів та сплачує реєстраційний та гарантійні внески.

У разі якщо об’єкт, який пропонується для продажу на аукціоні, не продано, проводиться повторний аукціон із зниженням стартової ціни на 50 відсотків.

У разі якщо об’єкт приватизації не продано на повторному аукціоні зі зниженням стартової ціни на 50 відсотків, проводиться аукціон за методом покрокового зниження стартової ціни та подальшого подання цінових пропозицій зі зниженням стартової ціни на 50 відсотків.

 

3. Стартова ціна об’єкта приватизації (без ПДВ) для:

- аукціону з умовами: 452000.00 грн. без урахування ПДВ;

- аукціону із зниженням стартової ціни: 226000,00 грн. без урахування ПДВ;                             - аукціону за методом покрокового зниження стартової ціни та подальшого подання цінових пропозицій: 226000,00 грн. без урахування ПДВ.

 Розмір гарантійного внеску для:

 аукціону з умовами – 45200.00 грн.;

- аукціону із зниженням стартової ціни - 22600,00 грн.;

- аукціону за методом покрокового зниження стартової ціни та подальшого подання цінових пропозицій – 22600,00 грн.

 Розмір реєстраційного внеску – 1200.00 грн. (плата за реєстрацію заяви на участь в аукціоні): 0,2 мінімальної заробітної плати станом на 1 січня поточного року.

Обов’язкові умови продажу:

 - використання об’єкта продажу за погодженням з органом місцевого самоврядування;

 - збереження у придбаному об’єкті інженерних мереж, мереж електропостачання. Зміну та реконструкцію систем тепло-, та електропостачання проводити за погодженням з експлуатаційними організаціями.

- виконання вимог Закону України “Про архітектурну діяльність ” та Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності»;

 - невідкладно укласти договір на вивіз побутових відходів з визначеним надавачем цих послуг.

При подальшому продажу об’єкта приватизації ці обов’язкові умови залишаються обов’язковими для нового власника.

Додаткові умови продажу:

     - протягом 10 календарних днів з моменту нотаріального посвідчення договору купівлі-продажу, Покупець зобов’язаний відшкодувати  витрати, пов’язані з проведенням незалежної оцінки об’єкта приватизації в сумі 1500,0грн. без ПДВ, (Одна тисяча п’ятсот  гривень 00 коп.) (договір від 29.03.2021) та витрати пов’язані з виготовленням технічного паспорту в сумі 787 грн. 57 коп. без ПДВ(сімсот вісімдесят сім грн.57 коп.) (договір №4/1 від 09.02.2021) на рахунок № UA818201720344240008000036462, Банк одержувача: Державна казначейська служба України м. Київ, МФО 820172 одержувач: Управління економічного розвитку виконавчого комітету Смілянської міської ради, код ЄДРПОУ 22799133;

     - при укладенні договору купівлі-продажу з переможцем аукціону на ціну продажу об’єкта нараховується податок на додану вартість в розмірі 20 %.

Додаткова інформація.

Оператор електронного майданчика здійснює перерахування гарантійного та реєстраційного внесків на казначейські рахунки за такими реквізитами:

   в національній валюті:

для перерахування реєстраційного внеску:

Одержувач: Управління економічного розвитку виконавчого комітету Смілянської міської ради, код ЄДРПОУ 22799133.

Рахунок: №  UA778201720355569011000036462.

Банк одержувач: Державна казначейська служба України м.  Київ, МФО 820172.

для перерахування гарантійного внеску:

Одержувач: Управління економічного розвитку виконавчого комітету Смілянської міської ради, код ЄДРПОУ 22799133;

Рахунок: №  UA568201720355239011000036462.

Банк одержувач: Державна казначейська служба України м. Київ, МФО 820172.

Посилання на сторінку офіційного веб-сайта адміністратора державне підприємство «ПРОЗОРО.ПРОДАЖІ», на яких зазначені реквізити рахунків операторів електронних майданчиків, відкритих для сплати потенційними покупцями гарантійних та реєстраційних внесків, та на який є посилання на веб-сторінки операторів електронного майданчика, які мають право використовувати електронний майданчик і з яким адміністратор уклав відповідний договір: https://prozorro.sale/info/elektronni-majdanchiki-ets- prozorroprodazhi-cbd2.

Оглянути об’єкт можна в робочі дні за місцем його розташування, звернувшись до організатора аукціону.

Найменування організатора аукціону: Управління економічного розвитку виконавчого комітету Смілянської міської ради, адреса: м. Сміла, вул. Незалежності, 37, тел. (04733) 2-04-09, телефон для довідок: (04733)  2-42-34. Час роботи управління економічного розвитку з 8.00 до 17.15 (крім вихідних), у п’ятницю – з 8.00 до 16.00, обідня перерва з 13.00 до 14.00. Адреса електронної пошти: sm.y-ekonomiki@ukr.net

Контактна особа: Плакса Олександр Михайлович.

Розмір плати за участь в електронному аукціоні, який підлягає внесенню учасником у разі визнання його переможцем електронного аукціону, встановлюється в договорі між Оператором електронного майданчика та учасником з урахуванням положень абзацу першого пункту 114 Порядку проведення електронних аукціонів для продажу об'єктів малої приватизації та визначення додаткових умов продажу, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10 травня 2018 р. N 432 (зі змінами). Плата за участь в електронному аукціоні вноситься переможцем електронного аукціону протягом трьох робочих днів з дня

опублікування органом приватизації договору купівлі-продажу об’єкта приватизації в електронній торговій системі.

            Технічні реквізити інформаційного повідомлення.

            Умови продажу, стартова ціна об’єкта приватизації та інформаційне повідомлення про проведення аукціону затверджено наказом від 05.04.2021 № 22/05-10 (протокол № 2 засідання аукціонної комісії з продажу об’єкта комунальної власності від 05.04.2021).

            Унікальний код, присвоєний об’єкту приватизації під час публікації переліку об’єктів, що підлягають приватизації, в електронній торговій системі: UA-AR-P-2021-02-20-000001-1.

   Період між аукціонами:

- аукціон з умовами та аукціон із зниженням стартової ціни – 25 календарних днів;

- аукціон із зниженням стартової ціни та аукціон за методом покрокового зниження стартової ціни та подальшого подання цінових пропозицій – 25 календарних днів.

   Крок аукціону для:

- аукціону з умовами – крок аукціону становить 1% (один відсоток) стартової ціни об’єкта приватизації;

- аукціону із зниженням стартової ціни – крок аукціону становить 1% (один відсоток) стартової ціни об’єкта приватизації;

- аукціону за методом покрокового зниження стартової ціни та подальшого подання цінових пропозицій:

   На етапі покрокового зниження стартової ціни крок аукціону становить 1% (один відсоток) стартової ціни об’єкта приватизації; на етапі подання цінових пропозицій крок аукціону становить 1% (один відсоток) стартової ціни об’єкта приватизації, кількість кроків – 3.

Аукціони будуть проведені в електронній торговій системі  «ПРОЗОРО.ПРОДАЖІ» (адміністратор). Єдине посилання на веб-сторінку https://prozorro.sale/, на якій є посилання на веб-сторінки операторів електронного майданчика, які мають право використовувати електронний майданчик та з якими адміністратор уклав відповідний договір.

 

 

Начальник управління

економічного розвитку                                                                                    Сергій ЗАЙЦЕВ

 

 

 

 

МІСЬКИЙ ГОЛОВА

Ананко Сергій Васильович

Реєстрація на сайті

АНОНС ТИЖНЯ

__.__.2023 о ___.___ - _________

 

Муніципальний розвиток

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ

ЦЕНТР НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ

Міська«Гаряча лінія» з питань COVID-19: вакцинація під час пандемії

Графік роботи: понеділок-п'ятниця 8:00 до 13:00 

субота-неділя 9:00 до 16.00

Телефон: +38 063 668 22 13 

Блок радіо тясмін

Слухати онлайн

ПЛАТФОРМА ВЕТЕРАНА ЧЕРКАСЬКИЙ ВИМІР