ІНВЕСТИЦІЙНИЙ АТЛАС НАДРОКОРИСТУВАЧА

Образ Ветерана

14.03.2019 | 08:09

Шановні земляки!

День українського добровольця започаткований з метою посилення уваги та турботи суспільства до учасників добровольчих формувань, нагадати українцям про те, що, об’єднаний спільною справою народ, не можна ані подолати, ані сплюндрувати, ані знищити. Події Революції гідності згуртували і загартували наш народ. І коли на нашу територію прийшов ворог, тисячі добровольців стали на захист України, тисячі волонтерів продемонстрували нечувану силу єдності та підтримки, тим самим доводячи усьому світові, що український народ в змозі самостійно вирішувати свою долю.

Українські добровольці - це справжні лицарі сили, духу, добра та відданості, люди доброї волі, які витрачають свій вільний час, талант, енергію, чисті помисли на благо суспільства. При цьому не чекаючи винагороди за свої справи. Серед мешканців нашого міста таких небайдужих, сміливих, шляхетних чимало.

З нагоди свята прийміть найщиріші вітання усім нашим землякам- волонтерам, добровольцям, військовим за безкорисну, свідому, добровільну працю на благо процвітання та миру на рідній землі. Бажаємо вам доброго здоров’я на довгі роки, успіхів  у праці, щастя, благополуччя, миру та надійного тилу.

Секретар міської ради                                                    Віктор Федоренко

6 червня

День журналіста України