ІНВЕСТИЦІЙНИЙ АТЛАС НАДРОКОРИСТУВАЧА

Образ Ветерана

13.03.2019 | 11:01

Перелік проектів рішень на засідання виконавчого комітету Смілянської міської ради  14.03.2019

1. Про списання основного засобу дошкільного навчального закладу №26 «Сонечко» (ясла-садок загального типу) Смілянської міської ради Черкаської області

2. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 24.01.2019 № 15

3. Про проведення чергового призову громадян 1999 р.н. та старшого віку, які втратили право на відстрочку, весною в квітні-червні 2019 року

4. Про  призначення адреси частині комплексу нежитлових будівель на вул. Мазура,21

1. Про погодження місця розташування тимчасової споруди для провадження підприємницької  діяльності (торговельний кіоск для сезонної торгівлі квасом) ТОВ «Цедар»  на вул.Незалежності (напроти будівлі № 67а)
  2. Про погодження місця розташування тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності (торговельний кіоск для сезонної торгівлі квасом) ТОВ «Цедар» на вул.Рєпіна (напроти ринку)
  3. Про погодження місця розташування тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності (торговельний кіоск для сезонної торгівлі квасом) ФОП   ТОВ «Цедар»  на вул. Богдана Хмельницького ( напроти будівлі магазину № 46б)
  4. Про погодження місця розташування тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності (торговельний кіоск для сезонної торгівлі квасом) ТОВ «Цедар» на вул. Тараса Шевченка   ( біля будівлі № 15)
  5. Про погодження місця розміщення об᾿єкту виїзної торгівлі (сезонна торгівля квасом з автопричепу) ТОВ «Цедар» на  бульварі графа О.Бобринського (біля будівлі № 91б)
  1. Про надання К. статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів
  2. Про надання Г. статусу дитини, позбавленої батьківського піклування
  3. Про втрату статусу дитини-сироти Г.
  4. Про затвердження висновку про доцільність позбавлення батьківських прав О. та К.
  5. Про надання О. повної цивільної дієздатності
  6. Про продовження строку перебування Б. в сім᾿ї  патронатного вихователя
  7. Про перерахування частини пенсії, яка виплачується неповнолітній Д.
  8. Про перерахування  частини пенсії, яка виплачується малолітній А.
  9. Про надання дозволів на укладання договорів про визначення часток та дарування
  10. Про надання дозволу на укладання договору продажу частини квартири
  11. Про надання дозволів на укладання договорів продажу та дарування від імені малолітньої дитини

6 червня