Закрити
22.05.2024 | 16:01

Наше місто представляли 25 спортсменів - вихованці Смілянської дитячо-юнацької спортивної школи «Олімп».  
В загальному медальному заліку наші веслувальники вибороли 11-золотих медалей, 11 – срібних та 17 бронзових. 

Серед переможців та призерів :
- Савельєва Катерина - К-1(байдарка) 200 м та 500 м– І місце, К-2(байдарка) 500 м – І місце;
- Стригун Євген - К-1(байдарка) 1000 м та 500 м.– І, ІІІ місце,  К-2(байдарка) 500 м та 200 м– І місце;
- Висоцький Данило - К-1(байдарка) 500 м та 200 м- І, ІІ місце, К-2(байдарка)  500 м та 200 м – І місце;
- Мандров Анатолій - К-1(байдарка) 200 м – ІІІ місце, К-2(байдарка) 500 м та 200 м.– ІІ місце;
- Власенко Марія - К-1(байдарка) 200 м та 500 м–ІІІ місце;
- Федін Богдан - К-1(байдарка) 200 м– ІІІ місце;
- Сенько Олександр - К-1(байдарка) 1000 м– ІІІ місце;
- Гнатів Іван - К-2(байдарка) 200 м та 500 м– ІІІ місце;
- Васильєв Дмитро - К-2(байдарка) 200 м та 500 м– ІІІ місце;
- Черненко Софія - К-1(байдарка) 200 м – ІІІ місце, К-2(байдарка)  500 м та 200 м –ІІ, І місце;
- Придан Мірон - К-1(байдарка) 1000 м та 500 м – ІІІ місце;
- Лукович Іляна - С-1 (каное) 200 м та 500 м – ІІІ місце;
- Крапивний Марк - С-1 (каное) 500 м та 1000 м – ІІ місце,                          С- 2(каное)  500 м– І місце;
- Волошин Владислав - С-1 (каное) 500 м – ІІІ місце, С- 2(каное)  500 м та 200 м – ІІ місце;
- Жежерун Кіріл - С- 2(каное)  500 м та 200 м – ІІ місце;
- Кириленко Ярослав - С- 1(каное)  500 м. та 200 м– ІІ, ІІІ місце.

Юні веслувальники гідно виступили, продемонструвавши в перегонах вміння працювати на воді та досягати поставлених цілей. 

Дякуємо за результативну підготовку команди тренерам-викладачам відділення : Гусєву Дмитру Володимировичу, Пристайловій Тетяні Вікторівні та Кириленку Юрію Мусійовичу.

МІСЬКИЙ ГОЛОВА

Ананко Сергій Васильович

Реєстрація на сайті

АНОНС ТИЖНЯ

18.06.2024 о 14.30 - засідання  постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства

20.06.2024 о 9.00 засідання  постійної комісії міської ради з питань освіти, молоді та спорту, культури, охорони здоров'я, соціального захисту, засобів масової інформації

20.06.2024 о 10.00 - засідання  постійної комісії міської ради з питань земельних відносин та містобудування, екології та раціонального природокористування

20.06.2024 о 10.00 - засідання  постійної комісії міської ради з питань місцевого бюджету, фінансів, податкової політики, розвитку підприємництва, захисту прав споживачів, комунальної власності

21.06.2024 о 14.10 - засідання  постійної комісії міської ради з питань місцевого самоврядування, депутатської діяльності, законності, запобігання корупції, надзвичайних ситуацій

26.06.2024 о 10.00 - чергова сесія

Муніципальний розвиток

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ

ЦЕНТР НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ

Міська«Гаряча лінія» з питань COVID-19: вакцинація під час пандемії

Графік роботи: понеділок-п'ятниця 8:00 до 13:00 

субота-неділя 9:00 до 16.00

Телефон: +38 063 668 22 13 

Блок радіо тясмін

Слухати онлайн

ПЛАТФОРМА ВЕТЕРАНА ЧЕРКАСЬКИЙ ВИМІР

Безплатна правнича допомога