12.04.2021 | 13:21

Впродовж вихідних рятувальники Черкащини ліквідували 18 пожеж сухої трави та очерету, на загальній площі близько 40 гектарів.

Зокрема, у трьох районах (Катеринопільському, Драбівському та Золотоніському), пожежі сухої рослинності розповсюдились на неподалік розташовані споруди. За попередніми даними, причиною пожеж стало необережне поводження з вогнем.

Одна з найбільших пожеж виникла на відкритій території по проспекту Хіміків в Черкасах. Вогонь, що охопив суху траву на площі 4,8 гектари приборкали рятувальники 1-ї пожежно-рятувальної частини.

Не менш значні пожежі сухотрав`я ліквідовані у Монастирищенському та Черкаському районах, а також на Жашківщині, Звенигородщині, Уманщині та Смілянщині, повідомили в обласному управлінні ДСНС.

26 липня о 14.30 – депутатські слухання (мала зала Будинку рад);

28 липня о 10:00 – чергова сесія міської ради (велика зала Будинку рад).