20.09.2021 | 09:48

Весь день свято тривало на 4 основних локаціях. Кожен міг обирати заходи, які йому до душі: творчі події у верхньому парку, у нижньому парку – креативний Шкварка фест, у центрі – спортивні змагання ММА і концерти на головній сцені та у Міському будинку культури, де також з 12.00 проходили концерти, фестивалі і театралізовані конкурси від театру «Перевесло». Кульмінацією свята став великий концерт на центральній сцені і запальна дискотека.

Вечірня частина розпочалась із 17.00. спершу виступив духовий оркестр «Роксолана» м. Кременчук. Потім відбулась офіційна частина за участі міського голови, народного депутата Олександра Завітневича та Сергія Рудика, голови Черкаської районної державної адміністрації Валерії Бандурко, гостей свята, представників від міст-побратимів.

На жаль, цього року у Смілу не змогли приїхати деякі гості з міст побратимів Йонава (Литва) та Ньютон США, але вони надіслали відео-привітання, які показали смілянам із сцени.
Звучало багато пісень про Смілу. Показали фільм від Телестудії «Тясмин» і нашої талановитої журналістки Юлії Харченко та різні відео про те, як Сміла святкувала свої Дні народження.
Близько 19.00 розпочався виступ гурту духової музики «Roksi Band» із м. Кременчук. Далі був концерт «Мій край живої музики й пісень» від смілянських співаків.
Смілян заводили виступи гуртів «Лемон БАЙТ» із м. Черкаси, «SMLSKP» м. Київ та кавер-гурт ROMAX. Запалювала співачка TAYANNA. А шоу лед-барабанщиків гурту «Ритммент», які виступили за сприяння ТОВ «Континент-Груп».

(спільно із Сміла.ua)

Автор: svit_politika81

20.10.2021 о 14.30- позачергове засідання виконавчого комітету.

20.10.2021 о 16:00 - засідання  постійної комісії міської ради з питань освіти, молоді та спорту, культури, охорони здоров'я, соціального захисту, засобів масової інформації

20.10.2021 о 16:30 - засідання  постійної комісії міської ради з питань місцевого самоврядування, депутатської діяльності, законності, запобігання корупції, надзвичайних ситуацій

21.10.2021 о 9:00 - засідання  постійної комісії міської ради з питань ЖКГ

21.10.2021 о 10:00 - засідання  постійної комісії міської ради з питань земельних відносин, містобудування, екології та раціонального природокористування