19.02.2021 | 09:08

Юрій Пасхалін народився та навчався у Смілі, був вихованцем Школи олімпійських резервів у Харкові — займався штангою. В останні роки проживав у Києві, працював на приватному підприємстві комірником. В житті Юрій був доброю, щедрою і справедливою людиною. В своїй сім’ї він був гарним люблячим батьком для рідного синочка та добрим чоловіком для коханої дружини.

Під час Революції гідності разом із колегами ходив на Майдан. 19 лютого отримав три вогнепальні поранення в спину і 1 поранення з пневматичної зброї. Першу допомогу було надано в Будинку профспілок. Після підпалу будинку його евакуювали до 18-ї лікарні на бульварі Шевченка, проте врятувати його не вдалося.

Похований в селі Носачів Смілянського району Черкаської області. Залишив дружину з 9-річним сином, маму, двох братів і двох сестер.

За місяць до смерті Юрію виповнилося 30 років…

За громадянську мужність, патріотизм, героїчне відстоювання конституційних засад демократії, прав і свобод людини, самовіддане служіння Українському народу, виявлені під час Революції гідності, Указом Президента України № 890/2014 від 21 листопада 2014 року Юрію Пасхаліну було присвоєно звання Герой України з удостоєнням ордена “Золота Зірка” (посмертно).

4 липня 2015 року патріарх УПЦ КП Філарет нагородив Героя почесною медаллю “За жертовність і любов до України” (посмертно).

___.___.2023 о ___.___ - ______________

субота-неділя 9:00 до 16.00