ІНВЕСТИЦІЙНИЙ АТЛАС НАДРОКОРИСТУВАЧА

Образ Ветерана

19.02.2019 | 17:09

ПЕРЕЛІК

проектів рішень на засідання виконавчого комітету Смілянської міської ради  21.02.2019

1. Про встановлення плати для батьків за перебування дітей у закладах дошкільної освіти у 2019 році
  2. Про закріплення території обслуговування за закладами загальної середньої освіти на 2019-2020 навчальний рік
  3. Про висунення кандидатури Зайченко Т.Ф. до присвоєння почесного звання України «Мати-героїня»
  1. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 13.06.2018 № 197 «Про міську художню раду»
  2. Про міський конкурс юних талантів “Пролісок”
  1. Про надання одноразової матеріальної допомоги жителям міста Сміла та особам, що тимчасово проживають в місті Сміла, які опинилися в складних життєвих обставинах
  1. Про зміну договору найму житлового приміщення та заміну основного квартиронаймача по вул. Завадській, 6 кв. 301
  2. Про зміну договору найму житлового приміщення та заміну основного квартиронаймача по пров. Чайковського, 5 кв. 30
  3. Про квартирний облік
  4.  Про надання службового житла Гетьману Р.В.
  1.  Про призначення адреси нежитловим приміщенням аптеки на бульварі графа О.Бобринського
  2. Про призначення адреси нежитловим приміщенням на    вул.  Перемоги, 18
  3. Про погодження місця розташування тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності ( торговельний кіоск для сезонної торгівлі квасом) ФОП Мартинюку С.С. на вул. Богдана Хмельницького ( біля будівлі № 60)
  4. Про погодження місця розташування тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності ( торговельний кіоск для сезонної торгівлі квасом) ФОП Мартинюку С.С. на вул. Рєпіна (напроти ринку)