10.03.2021 | 08:27

У чотирьох областях України запроваджений «червоний» рівень епідемічної небезпеки, окрім того 9 областей наближаються до нього.

Йдеться про Львівську, Хмельницьку, Тернопільську, Вінницьку, Київську, Сумську, Донецьку, Запорізьку та Миколаївську області.

Про це під час наради з Володимиром Зеленським, що була присвячена ситуації з протидії поширення коронавірусу, сказав прем’єр-міністр Денис Шмигаль, передає osvita.ua.

«В Україні продовжує працювати адаптивний карантин. В областях зі значним поширенням коронавірусної хвороби запроваджений червоний рівень. Це Івано-Франківська, Чернівецька, Закарпатська й Житомирська області. Також майже 10 областей перебувають у помаранчевій зоні й близькі до червоного рівня», – наголосив Шмигаль.

За його словами, за попередній тиждень збільшилася кількість госпіталізацій хворих на коронавірус. Також зросла кількість зайнятих реанімаційних ліжок.

«Це означає, що кількість важких випадків збільшується», – констатував очільник уряду.

Варто зазначити, що Черкащина наразі перебуває у “жовтій” зоні.

24 вересня 8.40 засідання комісії з питань освіти, молоді та спорту, культури, охорони здоров'я , соціального захисту, засобів масової ін-ї

24 вересня 9.00 позачергова сесія

25 вересня з 8.00 до 18.00  стадіоні РПЗ по вул. Мазура Кубок з мотокросу