Закрити
21.09.2022 | 16:14

Упродовж минулого тижня у всіх закладах дошкільної та загальної середньої освіти проходив Олімпійський тиждень. 

Стартом Олімпійського  тижня у закладах дошкільної освіти стали Олімпійські заняття, які організували вихователі для дітлахів спільно з інструкторами з фізичної культури. Вдало підібрані дидактичні ігри, вікторини, конкурси сприяли формуванню свідомого ставлення до необхідності занять фізкультурою і спортом. Дошкільники збагатили свої знання щодо олімпійських видів спорту, Олімпійських ігор, видатних спортсменів та розширили уявлення про олімпійський рух. У рамках тижня проведено низку заходів, спрямованих на розвиток та вдосконалення фізичних навичок та здібностей дошкільників. Це спортивно-музична розвага «Малі олімпійські ігри», "Осіння олімпіада", змагання «Старти надій», «Веселі естафети», спортивні розваги тощо.  Вихованці брали активну участь у веселих естафетах, змаганнях, флешмобах спортивних руханок та ранкових зарядок «Рух  - це життя». Для батьків вихователі розміщували у соціальних мережах  інформаційні матеріали, методичні рекомендації щодо  збереження і зміцнення здоров’я, консультації з фізичного виховання дітей дошкільного віку.

У гімназії  відбулися спортивні змагання, проведено і День Здоров'я, інформаційні хвилинки, вікторини, ігри. 

Цікавими й ефективними були Олімпійські тижні у школах №6, 15. 

️Учні школи №3-колегіуму активно долучилися до участі у Міжнародному Американському проєкті «Діти – майбутнє України!». Учасниками проєкту стали учні 1-11 класів, які намалювали малюнки для підтримки воїнів ЗСУ під гаслом «Перемога України!» та звернулися з подякою до американської спільноти, тримаючи плакати «THANK YOU, USA!» та «USA, don’t forget about us!».

Не втомлюються і продовжують займатися волонтерською діяльністю, щоденно творити добрі справи заклади  освіти міста. Колективи школи  №6 та гімназії імені В.Сенатора,  долучившись до  акції «Смілива гривня», збирають монетки, які підуть на допомогу Збройним силам України. Об’єднали зусилля  педагогів, учнів, їх батьків та громадськості колективи шкіл №6,10 заради майбутнього нашої країни. Вони плетуть маскувальні сітки, збирають і відправляють  необхідні продукти та речі. Працівники закладу дошкільної освіти №26 «Сонечко» збирають гуманітарну допомогу для внутрішньо переміщених осіб (одяг та іграшки). 

Всі працюють заради одного – перемоги над ворогом.

МІСЬКИЙ ГОЛОВА

Ананко Сергій Васильович

Реєстрація на сайті

АНОНС ТИЖНЯ

__.__.2023 о ___.___ - _________

 

Муніципальний розвиток

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ

ЦЕНТР НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ

Міська«Гаряча лінія» з питань COVID-19: вакцинація під час пандемії

Графік роботи: понеділок-п'ятниця 8:00 до 13:00 

субота-неділя 9:00 до 16.00

Телефон: +38 063 668 22 13 

Блок радіо тясмін

Слухати онлайн

ПЛАТФОРМА ВЕТЕРАНА ЧЕРКАСЬКИЙ ВИМІР