Закрити

31 серпня Центральна виборча комісія разом з Координатором проєктів ОБСЄ в Україні презентували застосунок “Конструктор документів для місцевих виборів”, призначений для політичних партій, громадських організацій та спостерігачів за місцевими виборами.

Майже 100 представників політичних партій, громадських організацій, експертів з питань місцевих виборів та членів виборчих комісій змогли ознайомитись з функціональними можливостями Конструктора.

“Цей Конструктор є одним із перших кроків модернізації Єдиної автоматизованої інформаційно-аналітичної системи ЦВК. По суті програма допомагає створювати документи, необхідні для подання до виборчих комісій. Вона покликана полегшити процес для всіх учасників виборчого процесу вже на найближчих місцевих виборах”, – зауважив член Центральної виборчої комісії Сергій Постівий.

Програма у зручний для користувача спосіб дозволяє створювати, заповнювати і перевіряти 56 типів різних виборчих форм, затверджених постановами ЦВК №№ 137, 138 від 24.07.2020 року та №№147 і 177 від 14.08.2020 року.

“Конструктор документів для місцевих виборів розроблено з урахуванням рекомендацій, наданих Бюро з демократичних інститутів і прав людини Організації з безпеки і співробітництва в Європі за результатами спостереження за місцевими виборами 25 жовтня 2020 року в Україні. Ця програма дозволить зменшити кількість помилок і неточностей у виборчих документах  учасників виборчого процесу”, – зазначив спеціаліст з виборів і врядування Координатора проектів ОБСЄ в Україні Євген Побережний.

Продукт розроблений у межах проєкту “Посилення кібербезпеки і прозорості виборчих процесів в Україні”, який КП ОБСЄ реалізує спільно з ЦВК за фінансової підтримки Місії США при ОБСЄ, Постійної місії Словацької Республіки при ОБСЄ, Уряду Федеративної Республіки Німеччини та Міністерства закордонних справ Норвегії.

Скористатись програмою можна на сайті «Виборком» за посиланням тут: https://www.vyborkom.org/kb/assets/constructor

Пресслужба
Секретаріату Комісії

МІСЬКИЙ ГОЛОВА

Ананко Сергій Васильович

Реєстрація на сайті

АНОНС ТИЖНЯ

19.04.2024 о 10.00 - засідання  постійної комісії міської ради з питань місцевого бюджету, фінансів, податкової політики, розвитку підприємництва, захисту прав споживачів, комунальної власності

19.04.2024 о 14.00 - засідання  постійної комісії міської ради з питань місцевого самоврядування, депутатської діяльності, законності, запобігання корупції, надзвичайних ситуацій

24.04.2024 о 10.00 - чергова сесія

25.04.2024 о 14.30 - чергове засідання виконавчого комітету

Муніципальний розвиток

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ

ЦЕНТР НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ

Міська«Гаряча лінія» з питань COVID-19: вакцинація під час пандемії

Графік роботи: понеділок-п'ятниця 8:00 до 13:00 

субота-неділя 9:00 до 16.00

Телефон: +38 063 668 22 13 

Блок радіо тясмін

Слухати онлайн

ПЛАТФОРМА ВЕТЕРАНА ЧЕРКАСЬКИЙ ВИМІР

Безплатна правнича допомога