23.11.2022 | 12:24

З метою сприяння розшуку дітей, які зникли безвісти, буди незаконно переміщені або депортовані до російської федерації чи інших країн, Офісом Президента України проводяться заходи інформаційної кампанії «ДІТИ ВІЙНИ» в тісній співпраці з проектом Уряду Канади «Супровід урядових реформ в Україні (SURGe), який реалізується AlineaInternationalltd., за участю Офісу Генерального прокурора, Міністерства внутрішніх справ України, Національної поліції України, Національного інформаційного бюро та Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.

Портал «Діти війни» – це єдина платформа, яка надає актуальну інформацію про дітей, які постраждали через війну, яких примусово вивезли за межі країни чи піддали іншим незаконним діям, та тих, кого вдалося розшукати і врятувати.

Дані щодня оновлюють правоохоронні органи.

Зокрема, на порталі ви можете повідомити:

про дитину, яка загубилася;

про злочин, скоєний проти дитини;

якщо ви знайшли дитину без супроводу дорослих;

якщо вам відомо про факт депортації дитини;

про примусову зміну громадянства та документів дитини;

про інші порушення прав дитини під час війни.

Якщо ви володієте будь-якою інформацією, звертайтесь: сайт - https://childrenofwar.gov.ua/ або  телефон - 0-800-50-17-20.

___.____.2022 о ____.00

субота-неділя 9:00 до 16.00