Закрити
23.05.2022 | 16:07

Державною службою України з питань  праці з метою підтримки бізнесу та попередження порушень трудового законодавства,  започатковано  проект надання консультативної  підтримки суб’єтам господарювання під час дії воєнного стану.

В межах проекту працівниками Держпраці, в межах компетенції, всім роботодавцям надається необхідна фахова консультаційна допомога з широкого спектру питань, зокрема, трудових відносин, безпеки праці, надання адміністративних послуг. Проектом охоплено  всі категорії суб’єтів господарювання, які здійснюють свою діяльність  на території України  та  мають потребу в отриманні відповідної консультативної допомоги.

Форма звернення  для отримання консультаційної підтримки, а також відповіді на найактуальніші  питання  застосування  трудового законодавства,  зокрема і у воєнний час, знаходяться на порталі pratsia.in.ua.

Звернутися за допомогою та отримати її у зручній формі  може кожен суб’єт господарювання. Залишити заявку на отримання  консультативної допомоги можна за адресою:httrs://cutt.1y/FGNFJDk.                         

МІСЬКИЙ ГОЛОВА

Ананко Сергій Васильович

Реєстрація на сайті

АНОНС ТИЖНЯ

__.__.2022 о ____________.

Муніципальний розвиток

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ

ЦЕНТР НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ

Міська«Гаряча лінія» з питань COVID-19: вакцинація під час пандемії

Графік роботи: понеділок-п'ятниця 8:00 до 13:00 

субота-неділя 9:00 до 16.00

Телефон: +38 063 668 22 13 

Блок радіо тясмін

Слухати онлайн