Закрити
24.11.2022 | 17:06

Передумовою доброчесної влади є антикорупційні знання кожного громадянина, передусім державних і публічних службовців, і, що важливо,  застосування цих знань на практиці. Адже саме вони дозволяють запобігати корупції та вчасно виявляти її.

Якщо ви хочете більше дізнатися про вимоги антикорупційного законодавства та про те, як бути доброчесним, вам допоможе новий онлайн-курс від Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК) «Все про антикорупцію для публічних службовців».

Він також буде корисним  уповноваженим особам з питань запобігання та виявлення корупції, які хочуть систематизувати свої знання.

Це перший базовий курс в рамках комплексної програми з антикорупції «Доброчесна влада», що складатиметься з шести частин. Інші п’ять онлайн-курсів будуть спеціалізованими, призначеними для представників місцевого самоврядування, державних службовців, поліцейських, суддів, депутатів.

З 23 листопада курс буде доступним на навчальній платформі Study.NAZK. Для його проходження необхідно спершу зареєструватися на цій платформі, зайти у розділ «Антикорупція та доброчесність для всіх», а потім обрати курс «Все про антикорупцію для публічних службовців».

Курс складається з 4 модулів, з яких ви більше дізнаєтеся про:

суть корупції та доброчесності, види корупції, важливість Антикорупційної стратегії до 2025 року;
поняття публічної служби, її види, а також відмінності державної служби від публічної;
запобігання корупції на інституційному рівні – антикорупційні програми, роль уповноважених з питань запобігання та виявлення корупції, публічні закупівлі;
вимоги до державних службовців – конфлікт інтересів і пов’язані з ним обмеження, декларування. Також окрему увагу присвячено темі викривання корупції.
Як відбувається навчання?

Навчатися можна у будь-який зручний час. Відеолекції, завдання, додаткові матеріали будуть доступні для перегляду.

Чи передбачено сертифікат про завершення курсу?

Так, ви зможете отримати сертифікат за умови успішного складання тестів в кінці кожного з чотирьох модулів. Для цього вам необхідно відповісти правильно на щонайменше 80% запитань.

Нагадаємо, Study.NAZK – це навчальна платформа, де можна пройти безкоштовні онлайн-курси з антикорупції та доброчесності.

Цікавого та продуктивного навчання!

https://nazk.gov.ua/uk/novyny/dobrochesna-vlada-nazk-zapustylo-novyj-onlajn-kurs-pro-antykoruptsiyu-dlya-publichnyh-sluzhbovtsiv/

МІСЬКИЙ ГОЛОВА

Ананко Сергій Васильович

Реєстрація на сайті

АНОНС ТИЖНЯ

___.____.2022 о ____.00 

 

 

Муніципальний розвиток

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ

ЦЕНТР НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ

Міська«Гаряча лінія» з питань COVID-19: вакцинація під час пандемії

Графік роботи: понеділок-п'ятниця 8:00 до 13:00 

субота-неділя 9:00 до 16.00

Телефон: +38 063 668 22 13 

Блок радіо тясмін

Слухати онлайн