Закрити
08.02.2024 | 15:26

Більше року рідні нашого земляка Олександра Володимировича БЕРЕЗОВСЬКОГО, поки його вважали зниклим безвісти, чекали... Була надія... Але, на жаль... 46-річний смілянин, вірний присязі, мужньо виконавши свій військовий обов’язок, загинув 12 жовтня 2022 року на Донецькому напрямку фронту.

Сьогодні наша громада провела захисника в останню земну дорогу...

Народився Олександр 4 грудня 1977 року в місті Сміла. Навчався у ЗОШ №11. Здобув спеціальність слюсаря-інструментальника у професійно-технічному училищі №14. Далі була строкова служба в армії. Свій трудовий шлях розпочав за фахом на Смілянському машинобудівному заводі. Декілька років працював будівельником у м.Києві, з 2008 року - в ТОВ "Агро-Рось".

Але, коли над нашою країною нависла загроза, Олександр прийняв рішення стати на захист своєї Батьківщини.

Служив солдатом, стрільцем-снайпером 3-го механізованого відділення 1 механізованого взводу 3-ї механізованої роти 3-го механізованого батальйону військової частини ЗСУ.

Світлий, добрий, щирий, самовідданий, людина, на яку можна покластися - саме таким в серцях рідних та близьких залишиться наш полеглий Герой. Щирі співчуття мамі, дружині, дітям і всім, хто втратив найдорожчу людину...

Все більше янголів наша громада має у Небесному війську...За незалежність та територіальну цілісність України вони віддають найцінніше - власні життя. Ми маємо берегти пам'ять про наших хлопців, бо зобов’язані їм нашим майбутнім.

Пам’ятаємо! Пишаємось! Світла і вічна пам'ять Герою !

Поховали Олександра Березовського на Алеї Слави (Загреблянське кладовище).

 

 

МІСЬКИЙ ГОЛОВА

Ананко Сергій Васильович

Реєстрація на сайті

АНОНС ТИЖНЯ

 

 

Муніципальний розвиток

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ

ЦЕНТР НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ

Міська«Гаряча лінія» з питань COVID-19: вакцинація під час пандемії

Графік роботи: понеділок-п'ятниця 8:00 до 13:00 

субота-неділя 9:00 до 16.00

Телефон: +38 063 668 22 13 

Блок радіо тясмін

Слухати онлайн

ПЛАТФОРМА ВЕТЕРАНА ЧЕРКАСЬКИЙ ВИМІР

Безплатна правнича допомога