21.09.2022 | 16:17

Щомісячні страхові виплати від Фонду соціального страхування України упродовж вересня вже отримали понад 107 тисяч потерпілих на виробництві та членів їх родин.

Загалом у цьому місяці перераховано на банківські картки або доставлено листоношами вже понад 689 мільйонів гривень щомісячних страхових виплат.

При цьому ФССУ вже направлено кошти для здійснення щомісячних виплат у повному обсязі – перерахування потерпілим займе декілька банківських днів, на жаль, під час війни строки перерахування можуть подовжуватись. Загалом на проведення виплат у цьому місяці Фонд направив понад 929 мільйонів гривень.

Нагадаємо, такі виплати в повному обсязі компенсують потерпілим внаслідок нещасних випадків на виробництві або професійних захворювань втрачений заробіток відповідно до ступеня втрати працездатності та фінансуються у наступному місяці за попередній.

Оперативна інформація про стан фінансування страхових виплат, лікарняних і декретних допомог оновлюється у телеграм-каналі ФССУ: https://t.me/socialfund.

28.09.2022 о 10.00 - чергова сесія міської ради

субота-неділя 9:00 до 16.00