Закрити
12.04.2021 | 09:14

Голова Черкаської ОДА Олександр Скічко висаджував ліс у рамках проєкту «Greening of the Planet». У Дахнівському лісництві Черкаського держлісгоспу висаджували сіянці сосни та дуба червоного.

У суботу, 10 квітня, в Україні акція проходить за підтримки Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів, Державного агентства лісових ресурсів України.

«У 1872 році американець Джон Мортон запропонував мешканцям свого штату Небраска виділити спеціальний день під озеленення територій. Довго вмовляти нікого не довелося – в той день висадили 1 млн дерев. Відтоді такі події почали набувати міжнародного розмаху і перетворилися на справжні національні свята.  Нині Greennig Planet та інші екологічні групи підтримують цю традицію. І саме сьогодні  у 100 країнах світу стартує акція з висадки 1 млн дерев. А глобальна мета – 100 млн нових дерев по всій планеті протягом трьох років. Черкащина також долучається до світових трендів – у нашій області за сьогодні буде висаджено від 65 тисяч сіянців. Ми ось оновлюємо наші ліси новими соснами і дубами», – зазначив Олександр Скічко.

Начальник Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства Олександр Дзюбенко наголосив, що до проєкту «Озеленення планети»  долучилися усі десять держлісгоспів області.

В обласному управлінні лісового та мисливського господарства додають, що наразі в області весняна лісокультурна кампанія – у розпалі. Станом на сьогодні вже створено майже 500 гектарів лісових культур та висаджено понад два мільйони сіянців лісоутворюючих порід. Загалом же у держлісгоспах області відтворення лісів запланували провести на площі 1027,6 га.

Пресслужба ОДА

МІСЬКИЙ ГОЛОВА

Ананко Сергій Васильович

Реєстрація на сайті

АНОНС ТИЖНЯ

26 липня о 14.30 – депутатські слухання (мала зала Будинку рад);

28 липня о 10:00 – чергова сесія міської ради (велика зала Будинку рад).

 

Муніципальний розвиток

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ

ЦЕНТР НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ

Міська«Гаряча лінія» з питань COVID-19: вакцинація під час пандемії

Графік роботи: понеділок-п'ятниця 8:00 до 16:00 

Телефон: +38 063 668 22 13