01.07.2022 | 20:45

Сьогодні, 01 липня2022р., Смілянська міська рада за сприяння благодійників та небайдужих мешканців нашої громади передала голові профспілкової організації ПКВЧ-4 (залізничників) Ірині Мотузенко благодійну допомогу - предмети, що будуть передані цивільному населенню, яке постраждало в умовах воєнного стану, людям похилого віку, що проживають в хоспісах в Чернігові та в Маріупольському напрямку, а саме:

одяг для дорослих та дітей - 8 ящ.

іграшки дитячі - 1 ящ.

памперси для дорослих - 1 ящ.

засоби гігієни ( прокладки жіночі) - 3 ящ.

серветки вологі - - 1 ящ.

засоби медичного призначення (перев'язувальні матеріали) - 1 ящ.

костилі під лікоть - 6 шт.

подушки - 2 мішка

ковдри - 1 ящ.

постільна білизна - 3 уп.

Крім того, продовжуємо надавати допомогу внутрішньо переміщеним особам, яким передано продукти харчування, засоби гігієни тощо.

Продовжується співпраця міської ради з волонтерами ГО "Воля і право", які передають допомогу вимушеним переселенцям: продукти харчування, одяг, взуття, засоби гігієни тощо.

Також, передано 10 маскувальних сіток, що виготовили освітяни міста, військовослужбовцям ЗСУ.

Центром соціальних служб було надано гуманітарну допомогу:

126 осіб ( 31 родина) отримали допомогу.

2 родини отримали допомогу речами ( 6 осіб)

Психологічну консультацію отримало 2 родини (4 осіб)

Також сьогодні зібралась фокус група учасників «Програми 15» у кількості 15 осіб, із них 7 хлопців і 13 дівчаток, та окрема група мам ( 12 осіб), які в різні періоди були випускниками проекту.Всі мали неформальне спілкування з одним з авторів програми Вадимом Лютим.

Активно продовжує функціонувати Програма з емоційної підтримки ВПО та смілян. Відбулася чергова зустріч у 3-х різновікових гендерних групах. Загалом 43 особи є учасниками даної програми!

__.__.2022 о __.00 – __________.

субота-неділя 9:00 до 16.00

Блок радіо тясмін