Закрити

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ

ПРО ПРОВЕДЕННЯ В ЕЛЕКТРОННІЙ ТОРГОВІЙ СИСТЕМІ ПРОДАЖУ НА АУКЦІОНІ З УМОВАМИ НЕЖИТЛОВОГО ПРИМІЩЕННЯ, ЩО ЗНАХОДИТЬСЯ ЗА АДРЕСОЮ: М. СМІЛА, ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ,  ВУЛ. НЕЗАЛЕЖНОСТІ, 85.

 

Інформація про об’єкт приватизації.

Назва об’єкта: нежитлове приміщення.

Місцезнаходження об’єкта: 20701, Черкаська обл., м. Сміла вул. Незалежності, 85.

Нежитлове приміщення площею 112.1 кв. м. на першому поверсі п’ятиповерхового житлового будинку. Стіни цегляні, Перекриття - залізобетонні плити. Підлога дощата, лінолеум. Стирання дошок в місцях ходіння. Двері дерев’яні, на одних дверях є металева решітка. Дверні полотна просіли та мають нещільний притулок. Вікна дерев’яні. Віконні рами розсохлись. До будівлі підведені комунікаційні мережі, необхідні для ведення господарської діяльності, в тому числі електромережа, водопостачання та водовідведення, система опалення. В самому приміщенні є централізоване теплопостачання та електропостачання. Частина приладів опалення відсутня.

Цільове призначення: можливе розміщення побутового, торговельного чи офісного закладу.

Балансоутримувач: управління економічного розвитку виконавчого комітету Смілянської міської ради, адреса: 20701, Черкаська обл., м. Сміла, вул. Незалежності, 37.

 

3.1. Інформація про аукціон.

Спосіб проведення аукціону:

Аукціон в електронній формі буде проведено 20.07.2021

час проведення визначається електронною торговою системою автоматично.

Аукціон в електронній формі проводиться відповідно до Порядку проведення електронних аукціонів для продажу об'єктів малої приватизації, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10.05.2018 № 432 (зі змінами).

Приймання та реєстрація заяв на участь в аукціоні проводиться відповідно до вимог ч.7 ст.14 Закону України «Про приватизацію державного і комунального майна» та Порядку проведення електронних аукціонів для продажу об'єктів малої приватизації, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10.05.2018 № 432 (зі змінами).

Заява на участь в електронному аукціоні повинна містити закриту цінову пропозицію та подається протягом всього часу з моменту опублікування відповідного інформаційного повідомлення в електронній торговій системі до закінчення кінцевого строку прийняття заяв на участь в електронному аукціоні закритих цінових пропозицій.

До участі в аукціоні не допускаються особи, на яких поширюються обмеження, визначені частиною другою статті 8 Закону України «Про приватизацію державного і комунального майна».

Кінцевий  строк подання заяви на участь в електронному аукціоні з умовами, зі зниженням стартової ціни встановлюється електронною торговою системою для кожного електронного аукціону окремо у проміжку часу з 19.30 до 20.30 дня, що передує дню проведення електронного аукціону.

Кінцевий  строк подання заяви на участь в електронному аукціоні за методом покрокового зниження стартової ціни та подальшого подання цінових пропозицій встановлюється електронною торговою системою для кожного електронного аукціону окремо з 16.15 до 16.45 дня проведення електронного аукціону.

Для участі в електронному аукціоні особа, яка має намір взяти участь у ньому, через свій кабінет здійснює подання заяви на участь в електронному аукціоні шляхом заповнення електронної форми і завантаження електронних копій документів та сплачує реєстраційний та гарантійні внески.

У разі якщо об’єкт, який пропонується для продажу на аукціоні, не продано, проводиться повторний аукціон із зниженням стартової ціни на 50 відсотків.

У разі якщо об’єкт приватизації не продано на повторному аукціоні зі зниженням стартової ціни на 50 відсотків, проводиться аукціон за методом покрокового зниження стартової ціни та подальшого подання цінових пропозицій зі зниженням стартової ціни на 50 відсотків.

 

3.2. інформація про умови, на яких здійснюється приватизація об’єкта.

Стартова ціна об’єкта приватизації (без ПДВ) для:

  аукціону з умовами: 452000.00 грн.;

  аукціону із зниженням стартової ціни: 226000.00 грн.;

  аукціону за методом покрокового зниження стартової ціни та подальшого подання цінових пропозицій: 226000.00 грн.

   Розмір гарантійного внеску для:

 аукціону з умовами – 45200.00 грн.;

 аукціону із зниженням стартової ціни – 22600.00 грн.;

 аукціону за методом покрокового зниження стартової ціни та подальшого подання цінових пропозицій - 22600 грн.

 Розмір реєстраційного внеску (плата за реєстрацію заяви на участь в аукціоні): 0,2 мінімальної заробітної плати станом на 1 січня поточного року.

Обов’язкові умови продажу:

     - використання об’єкта продажу за погодженням з органом місцевого самоврядування;

     - зберігання у придбаному об’єкті інженерних мереж, мереж електропостачання і зв’язку. Зміну та реконструкцію систем тепло-, водо- та електропостачання проводити за погодженням з експлуатаційними організаціями.

     - виконання вимог Закону України “Про архітектурну діяльність ” та Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності»;

     - протягом року укласти договір на вивіз побутових відходів з визначеним надавачем цих послуг;

     - при укладенні договору купівлі-продажу з переможцем аукціону на ціну продажу об’єкта нараховується податок на додану вартість в розмірі 20 %.

Додаткові умови:

- використання об’єкта продажу за погодженням з органом місцевого самоврядування;

- збереження  придбаному об’єкті інженерних мереж, мереж електропостачання. Зміну та реконструкцію систем тепло-, та електропостачання проводити за погодженням з експлуатаційними організаціями.

- виконання вимог Закону України “Про архітектурну діяльність” та Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності»;

- у місячний термін з дня підписання акта-приймання-передачі  об’єкта приватизації  укласти договір на вивіз побутових відходів з визначеним надавачем цих послуг;

- при укладенні договору купівлі-продажу з переможцем аукціону на ціну продажу об’єкта нараховується податок на додану вартість в розмірі 20 %.

Додаткові умови:

- протягом 10 календарних днів з моменту нотаріального посвідчення договору купівлі-продажу, Покупець зобов’язаний відшкодувати  витрати, пов’язані з проведенням незалежної оцінки об’єкта приватизації в сумі 1500,0 грн. (одна тисяча п’ятсот  гривень 00 коп.) (договір від 29.03.2021) на рахунок:

UA818201720344240008000036462,

Банк одержувача: Державна казначейська служба України м. Київ, МФО 820172

одержувач: Управління економічного розвитку виконавчого комітету Смілянської міської ради, код ЄДРПОУ 22799133.

 

Додаткова інформація.

Оператор електронного майданчика здійснює перерахування гарантійного та реєстраційного внесків в національній валюті на казначейські рахунки за такими реквізитами:

для перерахування реєстраційного внеску:

Одержувач: ГУК у Черкаській області /тг м.Сміла/24060300/

код ЄДРПОУ 37930566;

Рахунок: №  UA488999980314050544000023753;

Банк одержувач: Казначейство України  (ел.адмін податок). МФО 899998

для перерахування гарантійного внеску:

Одержувач: Управління економічного розвитку виконавчого комітету Смілянської міської ради, код ЄДРПОУ 22799133;

Рахунок: № UA568201720355239011000036462;

Банк одержувач: Державна казначейська служба України м. Київ, МФО 820172.

 

Посилання на сторінку офіційного веб-сайта адміністратора державне підприємство «ПРОЗОРО.ПРОДАЖІ», на яких зазначені реквізити рахунків операторів електронних майданчиків, відкритих для сплати потенційними покупцями гарантійних та реєстраційних внесків, та на який є посилання на веб-сторінки операторів електронного майданчика, які мають право використовувати електронний майданчик і з яким адміністратор уклав відповідний договір: https://prozorro.sale/info/elektronni-majdanchiki-ets- prozorroprodazhi-cbd2.

Оглянути об’єкт можна в робочі дні за місцем його розташування, звернувшись до організатора аукціону.

Найменування організатора аукціону:  Управління економічного розвитку виконавчого комітету Смілянської міської ради, адреса: м. Сміла, вул. Незалежності,37, тел. (04733) 2-04-09, телефон для довідок: (04733)  2-42-34. Час роботи управління економічного розвитку з 8.00 до 17.15 (крім вихідних), у п’ятницю – з 8.00 до 16.00, обідня перерва з 13.00 до 14.00. Адреса електронної пошти: sm.y-ekonomiki@ukr.net

Контактна особа: Матвєєнко Лариса Вячеславівна

Розмір плати за участь в електронному аукціоні, який підлягає внесенню учасником у разі визнання його переможцем електронного аукціону, встановлюється в договорі між Оператором електронного майданчика та учасником з урахуванням положень абзацу першого пункту 114 Порядку проведення електронних аукціонів для продажу об'єктів малої приватизації та визначення додаткових умов продажу, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10 травня 2018 р. N 432 (зі змінами). Плата за участь в електронному аукціоні вноситься переможцем електронного аукціону протягом трьох робочих днів з дня

опублікування органом приватизації договору купівлі-продажу об’єкта приватизації в електронній торговій системі.

    Технічні реквізити інформаційного повідомлення.

               Умови продажу, стартова ціна об’єкта приватизації та інформаційне повідомлення про проведення аукціону затверджені наказом органу приватизації від 18.06.2021 № 48/05-10 (протокол № 3 засідання аукціонної комісії з продажу об’єкта комунальної власності від 18.06.2021).

  Унікальний код, присвоєний об’єкту приватизації під час публікації переліку об’єктів, що підлягають приватизації, в електронній торговій системі: UA-AR-P-2021-02-20-000001-1

    Період між аукціонами:

    аукціон з умовами та аукціон із зниженням стартової ціни – 25 календарних днів;

    аукціон із зниженням стартової ціни та аукціон за методом покрокового зниження стартової ціни та подальшого подання цінових пропозицій – 25 календарних днів.

    Крок аукціону для:

    аукціону з умовами – крок аукціону становить 1% (один відсоток) стартової ціни об’єкта приватизації;

    аукціону із зниженням стартової ціни – крок аукціону становить 1% (один відсоток) стартової ціни об’єкта приватизації;

    аукціону за методом покрокового зниження стартової ціни та подальшого подання цінових пропозицій:

    на етапі покрокового зниження стартової ціни крок аукціону становить 1% (один відсоток) стартової ціни об’єкта приватизації; на етапі подання цінових пропозицій крок аукціону становить 1% (один відсоток) стартової ціни об’єкта приватизації, кількість кроків – 50.

Аукціони будуть проведені в електронній торговій системі  «ПРОЗОРО.ПРОДАЖІ» (адміністратор). Єдине посилання на веб-сторінку https://prozorro.sale/, на якій є посилання на веб-сторінки операторів електронного майданчика, які мають право використовувати електронний майданчик та з якими адміністратор уклав відповідний договір.

 

 

Начальник управління

економічного розвитку                                                                                    Сергій ЗАЙЦЕВ

 

МІСЬКИЙ ГОЛОВА

Ананко Сергій Васильович

Реєстрація на сайті

АНОНС ТИЖНЯ

23.07.2024 о 14.30 - засідання  постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства

25.07.2024 о 9.00 засідання  постійної комісії міської ради з питань освіти, молоді та спорту, культури, охорони здоров'я, соціального захисту, засобів масової інформації

25.07.2024 о 10.00 - засідання  постійної комісії міської ради з питань земельних відносин та містобудування, екології та раціонального природокористування

25.07.2024 о 15.30 - засідання  постійної комісії міської ради з питань місцевого самоврядування, депутатської діяльності, законності, запобігання корупції, надзвичайних ситуацій

25.07.2024 о 14.30 - чергове засідання виконавчого комітету

26.07.2024 о 10.00 - засідання  постійної комісії міської ради з питань місцевого бюджету, фінансів, податкової політики, розвитку підприємництва, захисту прав споживачів, комунальної власності
31.07.2024 о 10.00 - чергова сесія

Муніципальний розвиток

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ

ЦЕНТР НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ

Міська«Гаряча лінія» з питань COVID-19: вакцинація під час пандемії

Графік роботи: понеділок-п'ятниця 8:00 до 13:00 

субота-неділя 9:00 до 16.00

Телефон: +38 063 668 22 13 

Блок радіо тясмін

Слухати онлайн

ПЛАТФОРМА ВЕТЕРАНА ЧЕРКАСЬКИЙ ВИМІР

Безплатна правнича допомога