07.07.2021 | 12:54

Паспорт – головний документ українця, відсутність якого призводить до безлічі проблем. Щоб оформити паспорт громадянина України особа приходить у підрозділ Міграційної служби для подачі заяви, де її фотографують та реєструють біометричні дані.

Якщо паспорт необхідний, а у зв’язку з розладом здоров’я людина не може пересуватися самостійно, працівники міграційної служби за письмовим зверненням приїжджають до заявника додому.

У такій ситуації опинилася 71-річна жителька Сміли. Майя Юхимівна втратила паспорт, через хворобу самостійно відвідати підрозділ Міграційної служби не могла.

За допомогою звернулася до Смілянського районного відділу міграційної служби. Документи для оформлення паспорта нового зразка замість втраченого прийняли на місці, а згодом і вручили виготовлений біометричний документ смілянці.

Біометричний документ має змогу оформити кожен громадянин України, навіть хвороба не стала завадою.

24 вересня 8.40 засідання комісії з питань освіти, молоді та спорту, культури, охорони здоров'я , соціального захисту, засобів масової ін-ї

24 вересня 9.00 позачергова сесія

25 вересня з 8.00 до 18.00  стадіоні РПЗ по вул. Мазура Кубок з мотокросу