Закрити
01.12.2022 | 15:27

Міський голова Сергій Ананко разом з заступником голови Черкаської ОВА Олександром Турченяком, начальником Черкаської РВА Валерія Бандурко відвідали логістичне підприємство, яке розвивається на території Черкаського району.

 

Підприємство є частиною великої української логістичної компанії, що спеціалізуються на наданні транспортно логістичних послуг залізничним транспортом.

За словами директора виробництва, наразі підприємство обслуговує потреби корпорації з ремонту залізничних вагонів, оновлює обладнання, формує штат робітників та має конкурентну заробітню плату.

Розвиток виробництва у нашому регіоні розпочався у листопаді 2021 року з будівельних та інших підготовчих робіт. Запуск виробництва співпав з початком повномасштабної війни в нашій державі. Наразі тут створено більше ста робочих місць та вкладено мільйони інвестицій.

Заступник голови Черкаської ОВА Олександр Турченяк, начальник Черкаської РВА Валерія Бандурко, Смілянський міський голова Сергій Ананко поспілкувалися з керівництвом підприємства про перспективи діяльності виробництва, проблемні питання роботи в умовах воєнного стану, обговорили шляхи подальшої взаємодії бізнесу та влади на користь суспільства і майбутньої перемоги.

МІСЬКИЙ ГОЛОВА

Ананко Сергій Васильович

Реєстрація на сайті

АНОНС ТИЖНЯ

 

 

Муніципальний розвиток

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ

ЦЕНТР НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ

Міська«Гаряча лінія» з питань COVID-19: вакцинація під час пандемії

Графік роботи: понеділок-п'ятниця 8:00 до 13:00 

субота-неділя 9:00 до 16.00

Телефон: +38 063 668 22 13 

Блок радіо тясмін

Слухати онлайн

ПЛАТФОРМА ВЕТЕРАНА ЧЕРКАСЬКИЙ ВИМІР

Безплатна правнича допомога