02.07.2021 | 07:51

В обласному управлінн міграційної служби підбили підсумки роботи по боротьбі із нелегальною міграцією на Черкащині, що є соціально небезпечним, шкідливим та протизаконним явищем.

За пів року на території області виявили 118 порушників законодавства про правовий статус іноземців та осіб без громадянства, 32 неврегульовані мігранти.

28 іноземців було вирішено примусово повернути до країни походження, 3 – примусово видворили. 85 іноземцям заборонили в’їзд на територію України.

За статтею 203 КУпАП, за порушення іноземцями та особами без громадянства правил перебування в Україні і транзитного проїзду через територію України, притягнуто до адміністративної відповідальності 96 іноземців.

За невиконання рішення про заборону в’їзду в Україну до відповідальності за статтею 203-1 КУпАП притягнуто одного іноземця.

За порушення порядку працевлаштування, прийняття на навчання, надання житла, реєстрації іноземців та осіб без громадянства та оформлення для них документів відповіли четверо осіб.

Ще 15 притягнуті до відповідальності за невжиття заходів щодо своєчасної реєстрації іноземців і осіб без громадянства, порушення порядку надання таким особам житла, транспортних засобів та інших послуг.

Загалом на порушників міграційного законодавства накладено штрафів на суму 214 940 гривень.

24 вересня 8.40 засідання комісії з питань освіти, молоді та спорту, культури, охорони здоров'я , соціального захисту, засобів масової ін-ї

24 вересня 9.00 позачергова сесія

25 вересня з 8.00 до 18.00  стадіоні РПЗ по вул. Мазура Кубок з мотокросу