Закрити
07.06.2024 | 15:06

22 ветерани приїхали до села Водяники на Черкащині, щоб порибалити й найголовніше –  відпочити в компанії своїх рідних та друзів, перезавантажитися та ментально відновитися. 

«У нас аматорський турнір, завдання якого – щоб ветерани познайомилися один з одним та поспілкувалися. Й можна вважати, що в цьому є успіхи – в нас з’явилася така рибальська спільнота серед ветеранів», – розповідає Сергій Халупінський, ветеран, координатор Центру із взаємодії з військовими та ветеранами МХП. 

Перше місце в турнірі здобув ветеран Михайло Іщенко, який також переміг у номінації «Big Fish». Каже, що майже рік тому повернувся з фронту. Приїхав на риболовлю з птахофабрики МХП –  Перемога Нова. Там працює оператором дільниці. «На такому заході як спортивна риболовля я перший раз й одразу – перше місце. 

Всі учасники в однакових умовах, кожен отримав однакову вудочку, снасті, наживку, підгодовування та навіть сітку. Риболовля для мене вдалася, я так давно не відпочивав», – каже ветеран Михайло Іщенко. Друге місце посів ветеран Іван Крохмаль – тракторист із Миронівського заводу по виготовленню круп і комбікормів МХП, а третє – ветеран Володимир Сіренко, інженер-механік з Миронівської птахофабрики МХП. 

Ветеранська риболовля пройшла у межах програми реінтеграції ветеранів «МХП Поруч», яку розвиває компанія МХП у співпраці з Благодійним фондом «МХП – Громаді». Зокрема, ветерани у межах цієї програми проходять перевірку здоров’я, лікування та реабілітацію, а також правову, психологічну та соціальну підтримку. 

«Для ветеранів у межах програми реінтеграції «МХП Поруч» створюємо умови та можливості, щоб вони знаходили себе в цивільному житті та відчували підтримку.  Тож організували ветеранську риболовлю – простір для захисників, де вони можуть побути зі своїми родинами, помилуватися природою, побути наодинці зі своїми думками, мріями», – зауважила Тетяна Волочай, директорка Благодійного фонду «МХП – Громаді». 

Для учасників риболовлі провів майстер-клас з приготування козацької юшки ветеран Юрій Грицай, шеф-кухар кулінарного центру МХП. Змагання проводилися згідно з регламентом та статутом риболовного спорту України. Й така ініціатива, кажуть організатори, в майбутньому масштабується й на інші села та міста країни.

МІСЬКИЙ ГОЛОВА

Ананко Сергій Васильович

Реєстрація на сайті

АНОНС ТИЖНЯ

18.06.2024 о 14.30 - засідання  постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства

20.06.2024 о 9.00 засідання  постійної комісії міської ради з питань освіти, молоді та спорту, культури, охорони здоров'я, соціального захисту, засобів масової інформації

20.06.2024 о 10.00 - засідання  постійної комісії міської ради з питань земельних відносин та містобудування, екології та раціонального природокористування

20.06.2024 о 10.00 - засідання  постійної комісії міської ради з питань місцевого бюджету, фінансів, податкової політики, розвитку підприємництва, захисту прав споживачів, комунальної власності

21.06.2024 о 14.10 - засідання  постійної комісії міської ради з питань місцевого самоврядування, депутатської діяльності, законності, запобігання корупції, надзвичайних ситуацій

26.06.2024 о 10.00 - чергова сесія

Муніципальний розвиток

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ

ЦЕНТР НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ

Міська«Гаряча лінія» з питань COVID-19: вакцинація під час пандемії

Графік роботи: понеділок-п'ятниця 8:00 до 13:00 

субота-неділя 9:00 до 16.00

Телефон: +38 063 668 22 13 

Блок радіо тясмін

Слухати онлайн

ПЛАТФОРМА ВЕТЕРАНА ЧЕРКАСЬКИЙ ВИМІР

Безплатна правнича допомога