31.05.2021 | 15:19

Продовжують відновлювати ключову транспортної артерії Черкащини – автодорогу Н-16 Золотоноша – Черкаси – Сміла – Умань. Нині тривають роботи на ділянці від початку села Ротмистрівка і до початку села Носачів протяжністю майже 10 км.

Наразі проводять роботи із влаштування з’їздів та зупинкових майданчиків, влаштування шару основи зі щебенево-піщаної суміші обробленої цементом та вирівнюючого шару крупнозернистого асфальтобетону. Всі роботи здійснюють у межах програми Президента України #ВеликеБудівництво.

Торік у рамках програми Президента України «Велике будівництво» на автодорозі державного значення Н-16 Золотоноша-Черкаси-Сміла-Умань загалом відновили дорожнє покриття на 67,2 км. Наразі ведуться ремонтні роботи з капітального та поточного середнього ремонтів на 12 ділянках дороги національного значення Н-16 загальною протяжністю 115,1 км у всіх районах Черкаської області.

24 вересня 8.40 засідання комісії з питань освіти, молоді та спорту, культури, охорони здоров'я , соціального захисту, засобів масової ін-ї

24 вересня 9.00 позачергова сесія

25 вересня з 8.00 до 18.00  стадіоні РПЗ по вул. Мазура Кубок з мотокросу