Закрити
07.11.2025 | 12:25

6 листопада 2025 року в культурно-освітньому центрі управління освіти, молоді та спорту відбувся семінар-практикум для педагогів-організаторів закладів освіти міста «Лідер у мені».

Навчання за програмою «7 звичок високоефективних людей» організували завідувач сектору надання методичної допомоги Олена Коломієць та методист Валентина Душейко.

Під час семінару учасники дізналися про ефективні прийоми формування лідерських якостей, розвитку soft skills та культури навчання.

 

До своїх вихованців педагоги-організатори повернулися з натхненним меседжем:

«Лідер у мені! Лідер у тобі! Лідер у кожному з нас!»

 

МІСЬКИЙ ГОЛОВА

Ананко Сергій Васильович

Реєстрація на сайті

АНОНС ТИЖНЯ

.

єВідновлення

 

Мапа захисних споруд

Для перегляду мапи захисних споруд міста, перейдіть за посиланням

 

Безбар'єрний простір

Муніципальний розвиток

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ

ЦЕНТР НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ

ПЛАТФОРМА ВЕТЕРАНА ЧЕРКАСЬКИЙ ВИМІР

Безплатна правнича допомога