Закрити

Оголошення

про проведення відбору виконавця робіт із землеустрою

 

Відповідно до пункту 1 рішення Смілянської міської ради  від 21.06.2023 №  64-91/VІІІ «Про підготовку лотів до земельних торгів» управління архітетктури, регулювання забудови та земельних відносин міста (далі – Управління)  здійснює підготовку лотів до земельних торгів та виступає їх організатором.

1. Мета проведення робіт: підготовка земельних торгів з продажу права оренди земельних ділянок.

2. Дані про земельну ділянку:

Земельна ділянка комунальної власності площею 0,5101 га,  кадастровий номер 7110500000:02:002:0092 (землі житлової та громадської забудови) розташована в м. Сміла по вул. Соборній, 3 з цільовим призначенням для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

Земельна ділянка вільна від забудови.

Детальним планом території визначено можливість формування п’яти домоволодінь за рахунок поділу вкзаної ділянки та подальше надання земельних ділянок в оренду на земельних торгах.

3. Мета проведення конкурсу: відбір виконавця робіт по виготовленню технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки  площею 0,5101 га,  кадастровий номер 7110500000:02:002:0092 на вул. Соборній, 3 на шість окремих.

4. Умови конкурсу:

- конкурсна документація подається в запечатаному конверті, на якому, крім поштових реквізитів, робиться відмітка "На конкурс з відбору виконавця робіт із землеустрою" із зазначенням об’єкта та дати проведення конкурсу. У конверті мають міститися підтвердні документи з їх описом та окремий запечатаний конверт з конкурсною пропозицією.

Конкурсна пропозиція претендентів подається в запечатаному конверті і має містити пропозицію про вартість виконання робіт з урахуванням податку на додану вартість, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням робіт, а також строк виконання робіт (у календарних днях), якщо він не визначений в інформації про проведення конкурсу.

 

5. Перелік підтвердних документів, які подаються на конкурс з відбору виконавців:

- заява про участь у конкурсі з відбору виконавців послуг з виконання робіт із землеустрою;

- копія виписки або витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (для претендента - фізичної особи - підприємця);

- згода на обробку персональних даних  (для претендента - фізичної особи - підприємця);

- копії установчих документів претендента (статут, положення) та виписки або витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, довідки про присвоєння йому ідентифікаційного коду згідно з ЄДРПОУ, наказу про призначення керівника (для претендента - юридичної особи);

- копія(ї) ліцензії(й) (у випадку необхідності);

-копії кваліфікаційних документів оцінювачів претендента, яких буде залучено до проведення оцінки та підписання звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки;

- проект завдання на виконання послуг з виконання робіт , у якому, зокрема, має бути зазначено вид документації із землеустрою, яку пропонує розробити претендент; перелік вихідних даних, які має надати організатор та перелік документів і матеріалів, які будуть представлені за результатами виконаних робіт, тощо).

Критерієм обрання переможця із числа учасників є найкоротший термін виготовлення документації із землеустрою та найменша вартість робіт.

У разі набрання претендентами однакової кількості балів перевага надається учаснику, що запропонував найнижчу ціну за виготовлення документації із землеустрою.

6. Строк подання конкурсної документації до 7 липня 2023 року.

7. Документи надавати за адресою: каб. 324, вул. Незалежності, 37, м. Сміла, Черкаська обл., 20701 Телефон/факс для довідок: (04733) 2-05-98.

Конкурс відбудеться 12 липня 2023 року о 10 годині за адресою:  вул. Незалежності, 37, м. Сміла, Черкаська область.

 

Відповідальна особа Гутник Людмила Леонідівна.

МІСЬКИЙ ГОЛОВА

Ананко Сергій Васильович

Реєстрація на сайті

АНОНС ТИЖНЯ

__.__.2024 о __.__- 

Муніципальний розвиток

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ

ЦЕНТР НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ

Міська«Гаряча лінія» з питань COVID-19: вакцинація під час пандемії

Графік роботи: понеділок-п'ятниця 8:00 до 13:00 

субота-неділя 9:00 до 16.00

Телефон: +38 063 668 22 13 

Блок радіо тясмін

Слухати онлайн

ПЛАТФОРМА ВЕТЕРАНА ЧЕРКАСЬКИЙ ВИМІР

Безплатна правнича допомога