Відповідно до пункту 1 рішення Смілянської міської ради від 24.06.2021 № 17-96/VІІІ "Про підготовку лоту до земельних торгів" Управління архітектури, регулювання забудови та земельних відносин міста (далі – Управління) здійснює підготовку лоту до земельних торгів, виступає організатором земельних торгів з продажу права оренди земельної ділянки комунальної власності.

Для укладення договору про проведення земельних торгів Управління пропонує суб’єктам господарювання, що бажають виступити виконавцем робіт із землеустрою, повідомити про це письмово до 20 липня 2021 року включно.

1. Мета проведення робіт: підготовка лоту для проведення земельних торгів з продажу права оренди земельної ділянки комунальної власності на земельних торгах.

2. Дані про земельну ділянку: орієнтовна площа 0,3000 га (землі промисловості, транспорту, зв'язку, енергетики, оборони та іншого призначення), місце розташування: Черкаська область, м. Сміла, вул. Промислова, цільове призначення - для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості.

3. Виконавець робіт із землеустрою здійснює розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на підставі відповідного договору між розробником і замовником.

4. Суб’єкт господарювання подає до Управління:

- заяву про участь у конкурсі з відбору виконавців послуг з виконання робіт із землеустрою;

- копії виписки або витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (для претендента - фізичної особи - підприємця);

- згоду на обробку персональних даних (для претендента - фізичної особи - підприємця);

- копії установчих документів претендента (статут, положення) та виписки або витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, довідки про присвоєння йому ідентифікаційного коду згідно з ЄДРПОУ, наказу про призначення керівника (для претендента - юридичної особи);

- копію(ї) ліцензії(й) (у випадку необхідності);

- проект завдання на виконання послуг з виконання робіт, у якому має бути зазначено вид документації із землеустрою, яку пропонує розробити претендент; перелік вихідних даних, які має надати організатор земельних торгів, та перелік документів і матеріалів, які будуть представлені за результатами виконаних робіт, тощо).

інформацію претендента про досвід у сфері землеустрою;

конкурсну пропозицію, яка має містити інформацію про:

-строк виготовлення документації із землеустрою (у календарних днях);

-вартість виготовлення документації із землеустрою з урахуванням податку на додану вартість, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням робіт.

Конкурсна документація подається в запечатаному конверті, на якому, крім поштових реквізитів, робиться відмітка "На конкурс з відбору виконавця робіт із землеустрою" із зазначенням назви об'єкта та дати проведення конкурсу.

У конверті мають міститися підтвердні документи з їх описом та окремий запечатаний конверт з конкурсною пропозицією.

Критерієм обрання переможця із числа учасників є найкоротший термін виконання робіт із землеустрою та найменша вартість документації.

У разі набрання претендентами однакової кількості балів перевага надається учаснику, що запропонував найнижчу ціну за виготовлення документації із землеустрою.

Також може враховуватись інформація про досвід роботи учасників.

5. Документи надавати за адресою: каб. 319, бульв. графа

О. Бобринського, 2, м. Сміла, Черкаська обл., 20700 Телефон/факс для довідок: (04733) 2-05-58.

Конкурс відбудеться 23 липня 2021 року о 10 годині за адресою:

вул. Незалежності, 37, м. Сміла, Черкаська область.

24 вересня 8.40 засідання комісії з питань освіти, молоді та спорту, культури, охорони здоров'я , соціального захисту, засобів масової ін-ї

24 вересня 9.00 позачергова сесія

25 вересня з 8.00 до 18.00  стадіоні РПЗ по вул. Мазура Кубок з мотокросу