Закрити
23.09.2022 | 19:19

У закладах дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти упродовж тижня пройшли заходи до Дня Миру. 

Зокрема, вихованцям Будинку дитячої та юнацької  творчості та дітям із внутрішньо переміщених  сімей надовго запам’ятається акція «Мир - мрія кожного», проведена 20 вересня у волонтерському центрі «Дозвілля» молодіжним активом  «Драйв»  (керівник Вікторія Сінаєвська»). 

Для учнів  навчально-виховного комплесу «Дошкільний навчальний заклад – школа №15»  День миру пройшов під гаслом «Немає блага у війні, всі ми прагнемо миру для України, для всіх у світі». 

У закладі також оформлено тематичний стенд «Герої нескореної України»,  на якому розміщено фото та інформацію про героїв війни з Росією, які є випускниками закладу.

21 вересня на базі управління освіти, молоді та спорту Центром соціальних служб для дітей, сімї та молоді у рамках проєкту «Соціальна згуртованість громад» проведено тренінг для практичних психологів закладів освіти з питання «Вирішення конфліктів». Сектор надання методичної допомоги провів семінар-нараду з бібліотекарями шкіл щодо підготовки до проведення дев’ятого місячника шкільних бібліотек.  

23 вересня працівники дошкілля  приєдналися до онлайн урочистостей  з нагоди Всеукраїнського Дня дошкілля «Сучасне дошкілля під крилами захисту», організованих Міністерством освіти і науки України.

У закладах освіти продовжується волонтерська діяльність. Чергову партію домашньої випічки, різних смаколиків, теплих  речей, балаклав, засобів від  застуди, білизни, речей  першої необхідності передано волонтеру Михайлу Шевчуку колективом школи №10 для захисників ЗСУ.

МІСЬКИЙ ГОЛОВА

Ананко Сергій Васильович

Реєстрація на сайті

АНОНС ТИЖНЯ

___.____.2022 о ____.00 

 

 

Муніципальний розвиток

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ

ЦЕНТР НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ

Міська«Гаряча лінія» з питань COVID-19: вакцинація під час пандемії

Графік роботи: понеділок-п'ятниця 8:00 до 13:00 

субота-неділя 9:00 до 16.00

Телефон: +38 063 668 22 13 

Блок радіо тясмін

Слухати онлайн