19.02.2025 о 15.30 - тимчасова комісія з питань контролю за виплатою та погашенням заборгованості із заробітної плати, забезпечення своєчасної сплати страхових внесків до Пенсійного фонду та надходжень до бюджетів всіх рівнів, яка відбудеться (онлайн)

Чи потрібно подати заяву за ф. № 5ДР/заяву за ф. № 5ДРП з оновленою інформацією щодо місця проживання фізособи, якщо відбулось перейменування назви міста, вулиці тощо?
Так, потрібно подати до контролюючого органу за своєю податковою адресою (місцем проживання), а у разі зміни місця проживання – до контролюючого органу за новим місцем проживання або до будь-якого контролюючого органу, якщо до документа, що посвідчує особу, внесено відомості про зміну нумерації будинків, перейменування вулиць (проспектів, бульварів, площ, провулків, кварталів тощо), а також у разі отримання витягу із реєстру територіальної громади.
Ознайомитись з повним текстом відповіді можна за покликанням: http://surl.li/lchyf.
За матеріалами ДПС України