Закрити
02.10.2025 | 11:42

Первинна медична допомога – це перша ланка, з якої починається шлях пацієнта до одужання. Саме сімейні лікарі та педіатри щодня турбуються про здоров’я громади, підтримують у складні моменти та завжди готові надати пораду.

У вересні на обслуговуванні в КНП "Центр первинної медико-санітарної допомоги" Смілянської громади перебувало 43 492 особи, з них 34 830 дорослих та 8 662 дитини. Протягом місяця лікарі прийняли 12 421 пацієнта – 7 132 дорослих і 5 289 дітей.

Особливу увагу заклад приділяв внутрішньо переміщеним особам. У вересні їх було 199 (63 дорослих та 136 дітей). Серед них проведено 5 щеплень.

У межах календарної імунізації протягом місяця щеплено 497 осіб, з яких 112 дорослих та 385 дітей. Крім того, 5 дорослих отримали вакцинацію проти COVID-19.

Медики провели 487 тестів на антиген до COVID-19 та 29 ПЛР-досліджень. На COVID-19 захворіло 5 осіб. Водночас гострі респіраторні інфекції діагностовано у 890 пацієнтів (487 дорослих і 403 дітей).

Крім медичної допомоги, у вересні було надано також 3 випадки гуманітарної підтримки.

Дякуємо команді первинної ланки за щоденну працю, витримку та відданість пацієнтам. Саме завдяки вам громада має надійний медичний захист!

За інформацією КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги»

МІСЬКИЙ ГОЛОВА

Ананко Сергій Васильович

Реєстрація на сайті

АНОНС ТИЖНЯ

.

єВідновлення

 

Мапа захисних споруд

Для перегляду мапи захисних споруд міста, перейдіть за посиланням

 

Безбар'єрний простір

Муніципальний розвиток

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ

ЦЕНТР НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ

ПЛАТФОРМА ВЕТЕРАНА ЧЕРКАСЬКИЙ ВИМІР

Безплатна правнича допомога