Закрити
28.11.2023 | 09:05

Напередодні сесії міської ради, відбулися засідання постійних комісій для попереднього розгляду проєктів рішень.

 Члени комісії з питань ЖКГ підтримали зміни до Програми розвитку громади та Програми безпеки дорожнього руху, а також збільшення статутного капіталу СКП "Комунальник" для придбання автотехніки.

Порядок денний постійної комісії міської ради з питань освіти, молоді та спорту, цього разу налічуватиме 64 питання. Більш детально з внесеними питаннями можна ознайомитись на сайті міської ради. Усі проєкти рішень, розглянуті під час засідання комісії, отримали підтримку та рекомендації для подальшого затвердження депутатами міської ради.

Члени комісії міської ради з питань земельних відносин та містобудування розглянули 55 проєктів рішень, які спрямовані питань видання дозволів, затвердження технічної документації із землеустрою, угоди про поділ та передачу земель, а також оновлення договорів оренди. З повним переліком рішень можна ознайомитись на сайті міської ради. Усі проєкти отримали підтримку для подальшого розгляду на наступних етапах.

Комісією міської ради з питань місцевого самоврядування, депутатської діяльності та законності розглянуто план підготовки проєктів регуляторних актів на 2024 рік, зміни до Програми територіальної оборони міста, зміни до структури Смілянської міської ради та її виконавчих органів.

Члени комісії з питань місцевого бюджету, яку очолює Юлія Любченко, підтримала проєкти, що попередньо були розглянуті профільними комісіями, а також рекомендували раді затвердити низку проєктів щодо управління комунальним майном та внести зміни до бюджету Смілянської міської територіальної громади на 2023 рік.

МІСЬКИЙ ГОЛОВА

Ананко Сергій Васильович

Реєстрація на сайті

АНОНС ТИЖНЯ

 

 

Муніципальний розвиток

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ

ЦЕНТР НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ

Міська«Гаряча лінія» з питань COVID-19: вакцинація під час пандемії

Графік роботи: понеділок-п'ятниця 8:00 до 13:00 

субота-неділя 9:00 до 16.00

Телефон: +38 063 668 22 13 

Блок радіо тясмін

Слухати онлайн

ПЛАТФОРМА ВЕТЕРАНА ЧЕРКАСЬКИЙ ВИМІР

Безплатна правнича допомога