ПРОЄКТ ПОРЯДКУ ДЕННОГО

чергового засідання виконавчого комітету Смілянської міської ради

22.02.2024

1. Про виплату допомоги на поховання

2. Про надання одноразової матеріальної допомоги громадянам міста воїнам-інтернаціоналістам

3. Про надання одноразової матеріальної допомоги громадянам міста

4. Про надання одноразової матеріальної допомоги жителям міста Сміла та  особам, що тимчасово проживають в місті Сміла, які опинилися в складних життєвих обставинах

5. Про перерахування частини  державної соціальної допомоги недієздатної ПРІЗВИЩЕ, закладу у якому вона перебуває на повному державному утриманні

6. Про перерахування частини  державної соціальної допомоги недієздатної ПРІЗВИЩЕ, закладу у якому вона перебуває на повному державному утриманні

7. Про утворення комісії з питання безоплатної передачі до комунальної власності Смілянської міської територіальної громади об’єкта житлової нерухомості

8. Про організацію та проведення продажу весняних квітів на території міста

9. Про погодження місця розташування тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності (торговельний кіоск для сезонної торгівлі квасом) ФОП Мартинюку С.С. на вул. В׳ячеслава Чорновола (біля будівлі кінотеатру за адресою вул. Незалежності, 14)

10. Про погодження місця розташування тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності (торговельний кіоск для сезонної торгівлі квасом) ФОП Мартинюку С.С. на вул. Незалежності (напроти будівлі № 67а)

11. Про погодження місця розташування тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності (торговельний кіоск для сезонної торгівлі квасом) ФОП Мартинюку С.С. на вул. Незалежності (біля будівлі № 80)

12. Про погодження місця розташування тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності (торговельний кіоск для сезонної торгівлі квасом) ФОП Мартинюку С.С. на вул. Рєпіна (біля будівлі № 51)

13. Про погодження місця розташування тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності (торговельний кіоск для сезонної торгівлі квасом) ФОП Мартинюку С.С. на вул. Тараса Шевченка (напроти будівлі № 16)

14. Про погодження місця розташування тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності (торговельний кіоск для сезонної торгівлі квасом) ФОП Мартинюку С.С. на вул. Богдана Хмельницького (біля будівлі № 60)

15. Про погодження місця розташування тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності (торговельний кіоск для сезонної торгівлі квасом) ФОП Мартинюку С.С. на пров. Тараса Шевченка (біля будівлі № 1)

16. Про виведення ПРІЗВИЩЕ зі складу прийомної сім'ї         Добровольської Н.А.

17. Про надання ПРІЗВИЩЕ статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів

18. Про надання ПРІЗВИЩЕ статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів

19. Про надання ПРІЗВИЩЕ статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів

20. Про надання дозволів на укладання договорів купівлі частин будинку та частин земельної ділянки на ім’я дітей