Закрити
  ПОВІДОМЛЕННЯ  про оприлюднення проекту рішення міської ради   «Про затвердження Методики розрахунку орендної плати за оренду комунального майна м.Сміла (повторно)
 Відповідно до Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» управління економічного розвитку повідомляє про оприлюднення з  15.01.2022 року  (повторно в звязку з отриманням пропозицій та зауважень ДРС України від 10.01.2022) на сайті міської ради проекту рішення міської ради «Про затвердження Методики розрахунку орендної плати за оренду комунального майна міста Сміла».

Проектом рішення пропонується механізм розрахунку орендної плати на основі незалежної оцінки та розміру орендної ставки (в залежності від мети використання/орендаря) але орендують комунальне майно  без проведення аукціону, також встановлення орендної плати  певній категорії орендарям, зокрема бюджетним установам, які повністю фінансуються з міського бюджету, а також іншим державним  установам,  які повністю або частково фінансуються за рахунок державного і міського бюджетів.

Також іншим орендарям, які мають право оренди без аукціону і які не утримуються/фінансуються з державного або місцевого бюджету, встановлюються диференційовані орендні ставки.
Крім цього, на виконання вимог чинного законодавства залишені  діючі орендні ставки  для орендарів, договори оренди яких продовжуються вперше.
Проект рішення міської ради разом з аналізом регуляторного впливу  опублікований на сайті Смілянської міської ради http://smila-rada.gov.ua/  в розділі «Регуляторна політика» - «Оприлюднення проектів регуляторних актів та аналізів регуляторного пливу».
Зауваження та пропозиції щодо проекту даного регуляторного акта приймаються від фізичних, юридичних осіб, їх об'єднань у письмовому вигляді упродовж 31 календарного дня з дати оприлюднення його на сайті на адресу м.Сміла, вул. Незалежності, 37 (ІІ поверх,  кімн.  304, 305) управління економічного  розвитку,  або на поштову скриньку управління: sm.y-ekonomiki@ukr.net.
Розробник проекту регуляторного акта: управління економічного  розвитку. Додаткова інформація за тел.2-04-09, 2-42-34.

         Проект регуляторного акта

         Пояснююча записка

         Аналіз регуляторного впливу

 
Зображення: 

МІСЬКИЙ ГОЛОВА

Ананко Сергій Васильович

Реєстрація на сайті

АНОНС ТИЖНЯ

21.06.2024 о 14.10 - засідання  постійної комісії міської ради з питань місцевого самоврядування, депутатської діяльності, законності, запобігання корупції, надзвичайних ситуацій

24.06.2024 о 10.00 -засідання  постійної комісії міської ради з питань освіти, молоді та спорту, культури, охорони здоров'я, соціального захисту, засобів масової інформації

26.06.2024 о 10.00 - чергова сесія

Муніципальний розвиток

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ

ЦЕНТР НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ

Міська«Гаряча лінія» з питань COVID-19: вакцинація під час пандемії

Графік роботи: понеділок-п'ятниця 8:00 до 13:00 

субота-неділя 9:00 до 16.00

Телефон: +38 063 668 22 13 

Блок радіо тясмін

Слухати онлайн

ПЛАТФОРМА ВЕТЕРАНА ЧЕРКАСЬКИЙ ВИМІР

Безплатна правнича допомога