Закрити

Повідомлення про оприлюднення Заяви про визначення обсягів стратегічної екологічної оцінки по проекту «Стратегія розвитку Смілянської міської територіальної громади до 2027 року»

На виконання вимог ст.12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» повідомляємо про оприлюднення на офіційному сайті Смілянської міської територіальної громади заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки документу державного планування «Стратегія розвитку Смілянської міської територіальної громади до 2027 року» ПРОЕКТ.

Пропозиції надаються особисто або через уповноваженого представника у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по-батькові, місця проживання, особистого підпису; від юридичних осіб – із зазначенням їх найменування, місця знаходження, посади і особистого підпису керівника в Смілянську міську територіальну громаду до управління економічного розвитку (ел. адреса: eko_analiz@ukr.net), 20700, Черкаська обл., м. Сміла, вул. Незалежності, буд. 37 протягом 15 днів з дня оприлюднення повідомлення на офіційному сайті Смілянської міської  територіальної громади та ЗМІ.

Повідомлення про оприлюднення проекту документу державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку документу державного плланування: «Стратегія розвитку Смілянської міської територіальної громади до 2027 року»

Документ державного планування «Стратегія розвитку Смілянської міської територіальної громади до 2027 року» (далі по тексту - Стратегія розвитку)  є узагальненою довгостроковою програмою досягнення поставлених завдань, спрямованих на стабільне поліпшення якості життя усіх жителів, підвищення рівня життя населення шляхом стимулювання соціально-економічного розвитку за допомогою посилення спільної діяльності усіх зацікавлених сторін у державному і приватному секторах щодо інвестування в пріоритетні галузі економіки, розвитку малого підприємництва, розширення співробітництва з європейськими партнерами, підвищення інвестиційного і управлінського потенціалу.

Стратегія розвитку ставить цілі, закладає принципи їх досягнення, орієнтується  на залучення усіх верств громади до соціально-економічних процесів, забезпечення належних умов життя для всіх мешканців та наближення стандартів життя до рівня провідних  міст України.

Необхідність підготовки та прийняття Стратегії розвитку викликана завершенням Стратегічного плану економічного та соціального розвитку громади до 2020 року, зміною соціально-економічної ситуації, як в Україні, так і ухваленням у 2020 році Закону України «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України», яким визначено нові підходи до фінансування проектів та програм регіонального розвитку, а також доцільністю підготовки нового стратегічного документу, розробленого за європейськими стандартами.

2. Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування:

Смілянська міська рада Черкаського району Черкаської області

3. Передбачувана процедура громадського обговорення, у тому числі:

а) Дата початку та строки здійснення процедури – відповідно до ст. 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» громадське обговорення звіту зі стратегічної екологічної оцінки детального плану території, розпочато з дня його оприлюднення, а саме з 23.02.2022 р. на сайті Смілянської міської ради (https://smila-rada.gov.ua/) та триватиме до 25.03.2022 р. включно.

б) Способи участі громадськості – громадськість в межах строку громадського обговорення має право подати в письмовій формі (в тому числі в електронному вигляді) зауваження та пропозиції до ЗВІТУ із стратегічної екологічної оцінки. Усі зауваження і пропозиції, одержані протягом встановленого строку, підлягають обов’язковому розгляду замовником. За результатами розгляду замовник враховує одержані зауваження або мотивовано їх відхиляє.

в) дата, час і місце проведення запланованих громадських слухань (у разі проведення):

Громадські слухання відбудуться 09.03.2022 р. (середа) о 12 год. 00 хв. в приміщенні Мала зала виконавчого комітету, за адресою: м. Сміла, вул. Незалежності, 37.

г) Орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проектом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування

Смілянська міська рада Черкаського району Черкаської області

поштова адреса:

20701, Черкаська область, Черкаський район, м. Сміла, вул. Незалежності, 37

відповідальна особа

Матвєєнко Лариса В'ячеславівна

контактний телефон

0937363740, 0994397949, (04733) 2 04 09

електрона адреса:

eko_analiz@ukr.net

 

ґ) Орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, поштова та електронна адреси та строки подання зауважень і пропозицій:

Смілянська міська рада Черкаського району Черкаської області

поштова адреса:

20701, Черкаська область, Черкаський район, м. Сміла, вул. Незалежності, 37

відповідальна особа

Матвєєнко Лариса В'ячеславівна

контактний телефон

0937363740, 0994397949, (04733) 2 04 09

електрона адреса:

eko_analiz@ukr.net

д) Місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування:

 

4) Транскордонні консультації не вимагаються.

Строк подання зауважень і пропозицій становить 30  днів і триває до 25.03.2022 включно.

Пропозиції та зауваження, подані після встановленого строку, не розглядаються

Категорія: 

МІСЬКИЙ ГОЛОВА

Ананко Сергій Васильович

Реєстрація на сайті

АНОНС ТИЖНЯ

19.04.2024 о 10.00 - засідання  постійної комісії міської ради з питань місцевого бюджету, фінансів, податкової політики, розвитку підприємництва, захисту прав споживачів, комунальної власності

19.04.2024 о 14.00 - засідання  постійної комісії міської ради з питань місцевого самоврядування, депутатської діяльності, законності, запобігання корупції, надзвичайних ситуацій

24.04.2024 о 10.00 - чергова сесія

25.04.2024 о 14.30 - чергове засідання виконавчого комітету

Муніципальний розвиток

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ

ЦЕНТР НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ

Міська«Гаряча лінія» з питань COVID-19: вакцинація під час пандемії

Графік роботи: понеділок-п'ятниця 8:00 до 13:00 

субота-неділя 9:00 до 16.00

Телефон: +38 063 668 22 13 

Блок радіо тясмін

Слухати онлайн

ПЛАТФОРМА ВЕТЕРАНА ЧЕРКАСЬКИЙ ВИМІР

Безплатна правнича допомога