Закрити

ПОВІДОМЛЕННЯ

про проведення громадського обговорення щодо проекту містобудівної документації на місцевому рівні – детального плану території частини вул. В’ячеслава Чорновола від вул. Перемоги до пров. Кустарного у м. Сміла Черкаської області

 

У відповідності до ст. 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», постанови Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 р. N 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо проектів містобудівної документації на місцевому рівні» проводиться громадське обговорення проекту  детального плану території частини вул. В’ячеслава Чорновола від вул. Перемоги до пров. Кустарного у м. Сміла Черкаської області.

Мета розроблення детального плану території – формування території громадської забудови з розширеннями двох окремих земельних ділянок, комунальної власності (земель запасу) та вулично-дорожньої мережі (вулиць в червоних лініях) з відповідною інфраструктурою, забезпечення комплексності забудови при розміщенні будівель і споруд відповідно до будівельних норм і правил, впорядкування та благоустрій території.

Замовник проекту: управління архітектури, регулювання забудови та земельних відносин міста виконавчого комітету Смілянської міської ради. Розробник проекту: ПП «АРХІ-ПРОЕКТ».

Проект детального плану території розроблено у зв’язку з містобудівною потребою відповідно до договору № 03-22 на розроблення містобудівної документації.

Детальний план розроблено на підставі рішення міської ради від 17.06.2022 №  44-32/VІІІ, з яким можна ознайомиться на офіційному веб-сайті Смілянської міської ради https://smila-rada.gov.ua/ у рубриці «Міська влада» «Міська рада» «Рішення міської ради» або у рубриці «Містобудування та архітектура» «Громадські слухання».

Громадське обговорення щодо проекту містобудівної документації проводиться з 16.01.2023 по 18.02.2023.

Проект детального плану території разом із завданням на розроблення детального плану території розміщено на офіційному веб-сайті Смілянської міської ради https://smila-rada.gov.ua/ у рубриці «Містобудування та архітектура» «Громадські слухання» 16.01.2023.

Відповідальний за організацію розгляду пропозицій: начальник управління архітектури – головний архітектор Браунер С.М.

Пропозиції (зауваження) щодо проекту детального плану території приймаються з 16.01.2023 по 16.02.2023 від фізичних та юридичних осіб у письмовій (паперовій) або в електронній за електронною адресою (uarzzv@ukr.net) та/або усній формі під час громадських слухань в управлінні архітектури (вулиця Незалежності, буд. 37, ІІІ поверх ).

При подачі пропозицій (зауважень) фізичні особи зазначають прізвище, ім’я, по батькові (за наявності), місце реєстрації з особистим підписом, юридичні особи – із зазначенням найменуванням та місце знаходження юридичної особи з підписом уповноваженої особи.

Рішення/Завантажити файл/

Завдання/Завантажити файл/

Пояснювальна записка/Завантажити файл/

Графічні матеріали/Завантажити файл/

Витяг з протоколу/Завантажити файл/

МІСЬКИЙ ГОЛОВА

Ананко Сергій Васильович

Реєстрація на сайті

АНОНС ТИЖНЯ

18.06.2024 о 14.30 - засідання  постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства

20.06.2024 о 9.00 засідання  постійної комісії міської ради з питань освіти, молоді та спорту, культури, охорони здоров'я, соціального захисту, засобів масової інформації

20.06.2024 о 10.00 - засідання  постійної комісії міської ради з питань земельних відносин та містобудування, екології та раціонального природокористування

20.06.2024 о 10.00 - засідання  постійної комісії міської ради з питань місцевого бюджету, фінансів, податкової політики, розвитку підприємництва, захисту прав споживачів, комунальної власності

21.06.2024 о 14.10 - засідання  постійної комісії міської ради з питань місцевого самоврядування, депутатської діяльності, законності, запобігання корупції, надзвичайних ситуацій

26.06.2024 о 10.00 - чергова сесія

Муніципальний розвиток

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ

ЦЕНТР НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ

Міська«Гаряча лінія» з питань COVID-19: вакцинація під час пандемії

Графік роботи: понеділок-п'ятниця 8:00 до 13:00 

субота-неділя 9:00 до 16.00

Телефон: +38 063 668 22 13 

Блок радіо тясмін

Слухати онлайн

ПЛАТФОРМА ВЕТЕРАНА ЧЕРКАСЬКИЙ ВИМІР

Безплатна правнича допомога