Закрити

В 2018 році фахівці Міністерства розвитку громад та територій України, представники експертного середовища та управителі-практики працювали над впровадженням в нашій державі Європейського досвіду щодо обов’язку підтвердження фахового рівня та власної професійної компетентності в акредитованих органах з сертифікації персоналу спеціалістами, які працюють у сфері надання послуг з управління багатоквартирними будинками.

Так, з 01 січня 2019 року в Україні було впроваджено законодавчу норму з обов’язкової професійної атестації управителів багатоквартирних будинків.

Зокрема, відповідно до частини 5 статті 18 Закону України «Про житлово-комунальні послуги» кожен управитель - юридична особа зобов’язаний мати у штаті щонайменше одного найманого працівника, який пройшов професійну атестацію на відповідність кваліфікаційним вимогам професії "менеджер (управитель) житлового будинку (групи будинків)", а управитель – фізична-особа підприємець зобов’язаний самостійно пройти професійну атестацію або мати у штаті за трудовим договором щонайменше одного найманого працівника, який пройшов професійну атестацію на відповідність кваліфікаційним вимогам професії "менеджер (управитель) житлового будинку (групи будинків)".

Повідомляємо, що акредитований орган з сертифікації персоналу ТОВ «Інститут муніципального менеджменту» в умовах правового режиму воєнного стану працює та активно проводить професійну атестацію за напрямом «Менеджер (управитель) житлового будинку (групи будинків)».

На сьогодні в органі з сертифікації персоналу ТОВ «Інститут муніципального менеджменту» (далі - ОСП) пройшли професійну атестацію близько 700 фахівців сфери управління багатоквартирними будинками, серед яких управителі багатоквартирними будинками, голови правлінь ОСББ, ЖБК та обслуговуючих кооперативів. Нашими постійними клієнтами є представники Асоціації управителів житла, Асоціації менеджерів та управителів житловою нерухомістю, Асоціації управителів Прикарпаття та низки Асоціацій ОСББ з різних регіонів України.

Слід зазначити, що протягом дії правового режиму воєнного стану в ОСП пройшли первинну та повторну сертифікацію за напрямом «Менеджер (управитель) житлового будинку (групи будинків)» 104 фахівці.

Зважаючи на складні умови, в яких сьогодні доводиться працювати управителям багатоквартирних будинків, фахівці сфери управління житловим фондом в умовах дії правового режиму воєнного стану мають можливість пройти процедуру професійної атестації за спеціальною ціною зі знижкою 20%.

Варто зауважити, що програму навчання при підготовці до професійної атестації сьогодні дещо адаптовано та враховано особливості роботи управителів багатоквартирних будинків в умовах воєнного стану.

Проходження процедури первинної та повторної професійної атестації за напрямом «Менеджер (управитель) житлового будинку (групи будинків)» в Органі з сертифікації персоналу ТОВ «Інститут муніципального менеджменту» станом на сьогодні є найдешевшим варіантом серед акредитованих органів сертифікації персоналу.

Зважаючи на вищенаведене, просимо поінформувати спеціалістів сфери управління багатоквартирних будинків вашого населеного пункту про можливість дистанційного проходження професійної атестації та отримання відповідного кваліфікаційного сертифіката в акредитованому органі сертифікації персоналу ТОВ «Інститут муніципального менеджменту» (атестат про акредитацію Національного агентства з акредитації України № 6О042 від 28.11.2019 року) за спеціальною та найнижчою ціною в Україні.

Подати заявку та отримати більш детальну інформацію про вартість, дати проведення професійної атестації тощо., можна по телефону: (093) 392-16-22 або шляхом надсилання листа на ел. пошту: k.oshiyko@imm.in.ua

Додаток: Копія атестату про акредитацію, виданого Національним агентством з акредитації України від 28.11.2019 № 6О042 

Файл: 

МІСЬКИЙ ГОЛОВА

Ананко Сергій Васильович

Реєстрація на сайті

АНОНС ТИЖНЯ

20.06.2024 о 10.00 - засідання  постійної комісії міської ради з питань земельних відносин та містобудування, екології та раціонального природокористування

20.06.2024 о 10.00 - засідання  постійної комісії міської ради з питань місцевого бюджету, фінансів, податкової політики, розвитку підприємництва, захисту прав споживачів, комунальної власності

21.06.2024 о 14.10 - засідання  постійної комісії міської ради з питань місцевого самоврядування, депутатської діяльності, законності, запобігання корупції, надзвичайних ситуацій

24.06.2024 о 10.00 засідання  постійної комісії міської ради з питань освіти, молоді та спорту, культури, охорони здоров'я, соціального захисту, засобів масової інформації

26.06.2024 о 10.00 - чергова сесія

Муніципальний розвиток

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ

ЦЕНТР НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ

Міська«Гаряча лінія» з питань COVID-19: вакцинація під час пандемії

Графік роботи: понеділок-п'ятниця 8:00 до 13:00 

субота-неділя 9:00 до 16.00

Телефон: +38 063 668 22 13 

Блок радіо тясмін

Слухати онлайн

ПЛАТФОРМА ВЕТЕРАНА ЧЕРКАСЬКИЙ ВИМІР

Безплатна правнича допомога