15.07.2021 | 17:05

Щепитися проти коронавірусної інфекції стає простіше. Імунізуватися проти COVID-19 тепер можна у 23 Центрах вакцинації населення на Черкащині.

Перший Центр на базі Будинку культури ім. І. Кулика запрацював у Черкасах у середині червня. Відтоді в області значно зросла кількість місць, де кожен охочий може отримати щеплення проти ковіду. Нині їх уже 23.

– З часу відкриття, у Центрах вакцинації населення зробили вже понад 8,5 тисяч щеплень, – зазначила заступниця голови ОДА Лариса Кошова. – Загалом ми працюємо над тим, аби все більше людей мали бажання, а головне – змогу вакцинуватися проти коронавірусу. Вакцинальна кампанія в області проводиться трьома вакцинами: CoronaVac, Pfizer та AstraZeneca. Найближчим часом очікуємо надходження вакцини Moderna. Усі вакцини, які використовуємо в Україні, затверджені ВООЗ. Нагадаю, що щеплення проти ковіду ефективно запобігають тяжкому перебігу хвороби та рятують життя. Тож подбайте про своє здоров’я та здоров’я своїх близьких.

Вакцинують у Центрах безкоштовно. Записатися на щеплення можна:

• у найближчому пункті щеплень;
  • за номером контакт-центру МОЗ України 0 800 60 20 19
  • через додаток або сайт “Дія”.

24 вересня 8.40 засідання комісії з питань освіти, молоді та спорту, культури, охорони здоров'я , соціального захисту, засобів масової ін-ї

24 вересня 9.00 позачергова сесія

25 вересня з 8.00 до 18.00  стадіоні РПЗ по вул. Мазура Кубок з мотокросу