01.12.2021 | 14:46

Позбавити Смілу від багатомільйонних боргів перед НАК Нафтогазом було однією із  передвиборчих обіцянок міського голови. Боротьба тривала у юридичній площині. Було чимало важких судових процесів.

І от 30 листопада 2021р. вже поставлена остаточна крапка у Верховному Суді. Сміла не буде  сплачувати багатомільйонні борги Нафтогазу! За позовом міської ради до Нафтогазу про визнання п'яти договорів на загальну суму 62 млн грн недійсними, Верховний Суд залишив в силі рішення судів першої і апеляційної інстанцій у силі і відмовив Нафтогазу у задоволенні касаційної скарги!!! СМІЛЯНСЬКА МІСЬКА РАДА ВИГРАЛА!!! Сергій АНАНКО висловив слова вдячності за грамотно і професійно вибудовану стратегію начальнику юридичного відділу міськвиконкому Оксані СІЛКО , керівнику юридичного відділу КП "Смілакомунтеплоенерго" Галині ЛУК'ЯНЕНКО та їх підлеглим. Вони пройшли дуже складний шлях: від судів першої інстанції до відстоювання згодом судових рішень в касаційному суді.

Також повідомляємо, що ті щомІсячні 1 млн 34 тис. грн, які КП "Смілакомунтеплоенерго" сплачувало Нафтогазу в попередні роки, вже ПОВЕРНУТІ ПІДПРИЄМСТВУ. Тепер і повернуті, і відсуджені мільйони ми зможемо використовувати для розвитку Сміли!

__.__.2022 о ____________.

субота-неділя 9:00 до 16.00