04.07.2021 | 18:38

Делегація міста на чолі із секретарем міської ради Юрієм Студансом відвідала Центральний  будинок архітектора в місті Києві, де відбулося вручення нагород переможцям міжнародного конкурсу «ЄВРОПЕЙСЬКА НАГОРОДА». Це один із найбільших будівельних конкурсів у Європі. Його мета – просування, підтримки та нагородження цінних модернізацій і нових конструкцій.

Конкурс започаткований у Польщі. За 23 років існування в Польщі і 3 роки на європейському ринку «ЄВРОПЕЙСЬКА НАГОРОДА» створила надійний бренд та виконав вагому роль у підвищенні обізнаності про значення архітектури, модернізації історичних об’єктів, нових конструкцій, ідей та пристосувань.

У минулому році одним із фіналістів було визначено  проект реконструкції центральної набережної розробленого спеціалістами управління архітектури та земельних відносин міста у співпраці з меценатом Віктором Овчаренком.

Нині центральна набережна найулюбленіше місце відпочинку смілян та гостей міста.

24 вересня 8.40 засідання комісії з питань освіти, молоді та спорту, культури, охорони здоров'я , соціального захисту, засобів масової ін-ї

24 вересня 9.00 позачергова сесія

25 вересня з 8.00 до 18.00  стадіоні РПЗ по вул. Мазура Кубок з мотокросу