14.05.2024 | 08:55

Смілянський центр соціальних служб тепер працює в новому приміщенні. Створений комфорт і простір – це нові можливості. Працівники цього центру завжди впроваджують у себе все нове. Вони чітко відслідковують, які потреби з’являються у смілян, якої допомоги потребують люди і як цей запит задовольнити.

За це я їм щиро вдячний.

Прийшов оглянути все особисто. Зроблене викликає захват. Мають тепер у Центрі затишні кімнати: тут можуть проводити і тренінги, групові заняття, години спілкування і для індивідуальної роботи є місця. Облаштування у новому приміщенні проводилось за кошти з міського бюджету. Все, що було отримано колективом в результаті грантової роботи Центру, теж ефективно використовується.

Презентацію своєї роботи в новому приміщенні соцпрацівники сумістили із стартом нового проєкту – впровадження комплексної соціальної послуги життєстійкості. Смілянський центр поки єдиний на Черкащині, хто пілотує цей проєкт. Він реалізується за підтримки Міністерства соціальної політики та під патронатом першої леді України Олени Зеленської. Життєстійкість – це ментальна і емоційна стабільність кожного з нас. Надаючи цю соціальну послугу, у Центрі допомагають кожному знайти свій ресурсний стан, відновитись, знайти силу і усвідомити унікальність.

Попереду у нас ще робота над створенням повноцінного ветеранського простору. Це завдання на найближчу перспективу. А зараз я з гордістю можу сказати, що наш Смілянський центр соціальних служб – це заклад з передовими ідеями, чуйними серцями та креативними рішеннями.

23.05.2024 о 9.00 - засідання комісії з питань освіти;

23.05.2024 о 10.00 - засідання земельної комісії;