Закрити
02.02.2023 | 21:54

Турбота, підтримка та якісне надання соціальних послуг громадянам похилого віку, а особливо тим, хто потребує сторонньої допомоги, є основним завданням для працівників Смілянського міського територіального центру. Адміністрація продовжує співпрацювати з Благодійною Організацією "Благодійний фонд" Допомога поруч 2022".

Завдяки фонду та працівникам територіального центру доставлено 36 продуктових наборів підопічним, які перебувають на обслуговуванні, за місцем проживання.

Підопічні щиро вдячні за таку увагу та турботу. Особам похилого віку важливо, що їх не забувають, шанують, поважають, цікавляться їхньою долею.

Працівниками територіального центру надано консультації 7 особам про отримання соціальних послуг: "догляд вдома", "натуральна допомога". Фахівець із соціальної допомоги вдома провів 4 особам первинне оцінювання потреб особи/сім'ї у соціальних послугах, 7 особам повторно складено акти оцінки потреб особи/сім'ї у соціальних послугах. Соціальний працівник оформив субсидії на тверде паливо 2 особам, переглянув 29 справ підопічних, які перебувають на обслуговуванні у відділенні соціальної допомоги вдома та поновив їхні індивідуальні плани. Протягом тижня проведено 15 перевірок роботи соціальних робітників (зауважень і претензій немає). На обслуговування відділенням догляду вдома взято 2 особи. Комплексне визначення ступеня індивідуальних потреб надання соціальних послуг на непрофесійній основі проведено 1 особі.

У відділенні денного перебування за тиждень працівниками надано консультації 3 особам про отримання соціальної послуги "соціальна адаптація". Бібліотеку відвідало 6 осіб. 

Кабінет ЛФК оснащений тренажерами, за тиждень відвідало 16 осіб. Лікарі запевняють, що 20-30 хвилинна зарядка для старшої вікової категорії допоможе покращити загальний стан організму, зміцнити м’язи, знизити ризик виникнення серцево-судинних захворювань, підвищити витривалість та зміцнити імунітет. Лікувальна гімнастика також допомагає при хронічних недугах та проблемах з опорно-руховим апаратом. Основна мета фізичних навантажень для людей похилого віку – допомога в лікуванні хронічних захворювань. Тому тип тренування та складність вправ потрібно підбирати індивідуально, а також постійно контролювати самопочуття пенсіонера. Консультації лікаря за тиждень отримало 34 особи.

Також у відділенні денного перебування вразливі верстви населення безкоштовно одержують послуги з масажу. Курс розпочало 5 осіб.

Пунктом прокату немоторизованих засобів пересування скористалося 4 особи. Клуб активного довголіття відвідало 26 осіб.

Старість не приходить до тих, хто любить життя, спорт і себе.

МІСЬКИЙ ГОЛОВА

Ананко Сергій Васильович

Реєстрація на сайті

АНОНС ТИЖНЯ

18.06.2024 о 14.30 - засідання  постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства

20.06.2024 о 9.00 засідання  постійної комісії міської ради з питань освіти, молоді та спорту, культури, охорони здоров'я, соціального захисту, засобів масової інформації

20.06.2024 о 10.00 - засідання  постійної комісії міської ради з питань земельних відносин та містобудування, екології та раціонального природокористування

20.06.2024 о 10.00 - засідання  постійної комісії міської ради з питань місцевого бюджету, фінансів, податкової політики, розвитку підприємництва, захисту прав споживачів, комунальної власності

21.06.2024 о 14.10 - засідання  постійної комісії міської ради з питань місцевого самоврядування, депутатської діяльності, законності, запобігання корупції, надзвичайних ситуацій

26.06.2024 о 10.00 - чергова сесія

Муніципальний розвиток

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ

ЦЕНТР НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ

Міська«Гаряча лінія» з питань COVID-19: вакцинація під час пандемії

Графік роботи: понеділок-п'ятниця 8:00 до 13:00 

субота-неділя 9:00 до 16.00

Телефон: +38 063 668 22 13 

Блок радіо тясмін

Слухати онлайн

ПЛАТФОРМА ВЕТЕРАНА ЧЕРКАСЬКИЙ ВИМІР

Безплатна правнича допомога