07.07.2021 | 12:35

Вже доброю традиціє стало загальноміські свята відзначати на набережній.

Другий рік поспіль свято Івана Купала збирає смілян на квітучій місцині.

Цей проект ландшафтного дизайну високо оцінили судді Міжнародного конкурсу «Європейська нагорода». Сміла отримали приз глядацьких симпатій, і всі розуміємо – це цілком заслужено.

Набережна – це спільний проект міської влади та підприємців міста, левову частку робіт виконав Віктор Овчаренко.

Виступаючи на святі міський голова Сергій Ананко наголосив, що міська влада і надалі планує підтримувати окультурення і створення комфортних умов для відпочинку містян та гостей на прибережній зоні нашої річки Тясмин.

Присутні святкуючи мали можливість насолодитися чудовою концертною та ігровою програмою, яку приготували артисти та самодіяльні колективи міста.

24 вересня 8.40 засідання комісії з питань освіти, молоді та спорту, культури, охорони здоров'я , соціального захисту, засобів масової ін-ї

24 вересня 9.00 позачергова сесія

25 вересня з 8.00 до 18.00  стадіоні РПЗ по вул. Мазура Кубок з мотокросу