Закрити
24.11.2022 | 15:32

Після ворожої атаки на енергосистеми України, світло зникло і у Смілі. Всі служби оперативно були задіяні для відновлення електропостачання, подачі тепла та води.

По Смілі всі підсвітки об’єктів торгівлі та світлові реклами повинні бути вимкненими. Якщо власники це не зроблять самотужки, до них будуть застосовані спеціальні заходи.

Велика подяка енергетикам та працівникам комунальних служб Сміли. Всі працювали професійно, щоб відновити світло, тепло та водопостачання.

На ранок 24 листопада всі об’єкти критичної інфраструктури відновили свою роботу. Світло було майже в усьому місті, крім будинків, що були відключені відповідно до графіків. 

У приміщеннях шкіл №6, №13, школи№3-колегіум, №15 будуть працювати Пункти незламності. Також такий Пункт діє в наметі, який розгорнуто на розі вул. Перемоги та вул. Соборної.

Навіть під час відключення електроенергії сингал «Повітряна тривога» буде подаватись. На об’єктах, де встановлені сирени, є альтернативні види живлення.

З бюджету міста будуть виділятись кошти на співфінансування закупівлі генераторів ОСББ.

Всі об’єкти, які визначені як тимчасові укриття по Смілі, відчинені. До кінця року буде проведено ремонт трьох бомбосховищ.

Графік руху громадського транспорту оновлюється, як тільки є можливість збільшити кількість рейсів

Сміття на контейнерних майданчиках, працівники СКП «Комунальник» вивозять згідно з графіком.

Потяг на Харків, що йде через ст. ім. Т.Г. Щевченка, було запущено з 17 листопада. Наразі Укрзалізниця вивчає пасажиропотік.

Наразі йде громадське обговорення щодо перейменування вулиць Сміли, запропонованих топонімічною комісією. Пропозиії можна подавати в електронному вигляді.

МІСЬКИЙ ГОЛОВА

Ананко Сергій Васильович

Реєстрація на сайті

АНОНС ТИЖНЯ

28.09.2023 о 14.30 - чергове засідання виконавчого комітету

 

Муніципальний розвиток

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ

ЦЕНТР НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ

Міська«Гаряча лінія» з питань COVID-19: вакцинація під час пандемії

Графік роботи: понеділок-п'ятниця 8:00 до 13:00 

субота-неділя 9:00 до 16.00

Телефон: +38 063 668 22 13 

Блок радіо тясмін

Слухати онлайн

ПЛАТФОРМА ВЕТЕРАНА ЧЕРКАСЬКИЙ ВИМІР