Закрити
01.03.2024 | 18:18

Нагадаю, у Смілі вже визначились команди з волейболу, які будуть представляти нашу громаду у наступних етапах.

Днями у Смілі відбулись змагання зі спортивного орієнтування. Це складний багатокомпонентний вид спорту, в якому для досягнення високого результату необхідно достатньо добре володіти комплексом компонентів: фізичною, технічною, тактичною, психічною та інтегральною підготовленістю. Це вдалось продемонструвати команді Смілянської школи №13. Вони проходять далі і будуть відстоювати честь Сміли серед числа найкращих команд Черкаського району.

Цього тижня пройшли на базі ліцею «Лідер» і змагання з черлідингу. Треба зазначити, що саме для нашого міста цей вид спорту - це щось нове, проте майстерні виступи команд нікого не залишили байдужим. Участь в ІІ етапі взяло 4 команди закладів загальної середньої освіти міста. Дівчата у виступах продемонстрували свої танцювальні, акробатичні здібності та взаємодію в команді. Журі оцінювало не тільки сам виступ, а й зовнішній вигляд, складність композиції, синхронність та оригінальність. В рамках ІІ етапу «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» у Смілі перемогу у цьому виді спорту виборола команда Смілянської школи №7.

Впродовж березня в місті ще заплановані змагання і з інших видів спорту в межах проєкту «Пліч-о-пліч», а саме: з баскетболу та  футзалу.

Вітаємо наших спортсменів з відмінним результатом та дякуємо Силам оборони України за можливість проводити такі заходи!

МІСЬКИЙ ГОЛОВА

Ананко Сергій Васильович

Реєстрація на сайті

АНОНС ТИЖНЯ

19.04.2024 о 10.00 - засідання  постійної комісії міської ради з питань місцевого бюджету, фінансів, податкової політики, розвитку підприємництва, захисту прав споживачів, комунальної власності

19.04.2024 о 14.00 - засідання  постійної комісії міської ради з питань місцевого самоврядування, депутатської діяльності, законності, запобігання корупції, надзвичайних ситуацій

24.04.2024 о 10.00 - чергова сесія

25.04.2024 о 14.30 - чергове засідання виконавчого комітету

Муніципальний розвиток

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ

ЦЕНТР НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ

Міська«Гаряча лінія» з питань COVID-19: вакцинація під час пандемії

Графік роботи: понеділок-п'ятниця 8:00 до 13:00 

субота-неділя 9:00 до 16.00

Телефон: +38 063 668 22 13 

Блок радіо тясмін

Слухати онлайн

ПЛАТФОРМА ВЕТЕРАНА ЧЕРКАСЬКИЙ ВИМІР

Безплатна правнича допомога