22.07.2021 | 14:54

Триває демонтаж старого дитячого майданчика біля приміщення «Укрпошти». Це підготовчі роботи для спорудження на цьому місці сучасного інклюзивного дитячого містечка. Працівники СКП «Комунальник» знімають тротуарну плитку, гумове покриття та всі металеві конструкції. Всі ці демонтовані матеріали будуть зберігатись на підприємстві. До робіт з підготовки території для спорудження майданчика залучені і працівники КП "Смілакомунтеплоенерго".

Надсучасне дитяче містечко буде побудоване у рамках спецпроекту «Дитинство без обмежень», що реалізується в області за ініціативи голови Черкаської ОДА Олександра Скічка. Особливість цього майданчика -- він буде зручним і для дітей з особливими потребами. На території нового інклюзивного містечка планують розмістити великі багаторівневі пісочниці, гойдалки на пружинах і без них, подвійні гойдалки, кругову карусель зі штурвалом для дорослих і дітей, ігрові таблички, лабіринти, спеціальну панель для розвитку моторики рук та різного роду музичні елементи.

Як зазначив секретар Смілянської міської ради Юрій Студанс, на спорудження дитячого майданчика з обласного бюджету виділяється 3 млн грн. За кошти міського бюджету буде виконано всі підготовчі роботи, благоустрій прилеглої території, встановлення освітлення навколо інклюзивного містечка та огорожі.

24 вересня 8.40 засідання комісії з питань освіти, молоді та спорту, культури, охорони здоров'я , соціального захисту, засобів масової ін-ї

24 вересня 9.00 позачергова сесія

25 вересня з 8.00 до 18.00  стадіоні РПЗ по вул. Мазура Кубок з мотокросу