02.08.2021 | 10:37

Смілянські лісівники продовжують проводити догляд за лісовими культурами. Адже літо – це не тільки чудова пора для росту та розвитку посаджених сіянців, а й період, коли активно ростуть бур’яни та різна поросль. Тому, аби вберегти крихітні культури від їх негативного впливу і проводяться ретельні догляди. Особливу увагу лісівники приділяють цьогорічним сіянцям, однак дворічні та трирічні культури потребують не меншої турботи.

Цьогоріч у ДП «Смілянський лісгосп» заплановано провести догляди на площі 650 га. Створюючи сьогодні крихітним деревцям комфортні умови для розвитку, лісівники дбають про майбутнє високопродуктивного лісу. На кожній конкретній ділянці лісівники вирішують питання про доцільність і можливість проведення насамперед механізованого, а вже потім ручного догляду.

Механізовані догляди проводяться, зокрема, тракторами МТЗ-82 в агрегаті з культиватором КЛБ-1,7 – в основному на площах лісових культур першого, другого та третього років вирощування.

Також механізовано проводяться догляди мотокущорізами, під час цього процесу зрізається трав’яниста та чагарникова рослинність у міжряддях.

На сьогодні у лісництвах проведено доглядів на майже 400-гектарній площі. Завдяки цій повсякденній невтомні роботі культури на очах оживають, набираються сил та енергії для гарного росту.

Автор: svit_politika81

21 вересня 11.00 позачергове засідання виконавчого комітету

21 вересня 14:30 засідання  постійної комісії міської ради з питань ЖКГ

22 вересня 11:00 засідання  постійної комісії міської ради з питань земельних відносин, містобудування, екології та раціонального природокористування