14.06.2024 | 07:58

У Смілі відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради під керівництвом міського голови Сергія Ананка. На порядок денний було винесено 51 питання, що стосувалися різних сфер життєдіяльності міста.

Нові міські програми.
Значну частину засідання присвятили обговоренню проєктів рішень щодо схвалення міських програм на 2025-2027 роки. Після схвалення членами виконкому ці програми будуть винесені для затвердження депутатським корпусом на найближчій сесії.

Фінансові та освітні питання.
Одним із важливих рішень стало затвердження фінансового плану комунального підприємства «ВодГео» на 2025 рік. Це підприємство відіграє ключову роль у забезпеченні міста водопостачанням та водовідведенням, тому його стабільна робота є критично важливою для мешканців.
Крім того, на виконкомі погодили контингент учнів у школах естетичного виховання на 2024-2025 навчальний рік. Це рішення дозволить належно планувати роботу мистецьких шкіл та забезпечити якісну освіту для дітей.

Місця для виїзної торгівлі.
Виконавчий комітет затвердив місця для розміщення об’єктів виїзної торгівлі на території міста. Це сприятиме розвитку малого бізнесу та створенню зручностей для мешканців.

Соціальні ініціативи.
На засіданні також було розглянуто кілька рішень щодо поліпшення житлових умов громадян. Особливу увагу приділили питанням правового та соціального захисту дітей. Це важливі кроки у забезпеченні соціальної справедливості та підтримки найуразливіших верств населення.

Детальнішу інформацію про порядок денний та прийняті рішення можна знайти на офіційному сайті Смілянської міської ради.

23.07.2024 о 14.30 - засідання  постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства

25.07.2024 о 9.00 засідання  постійної комісії міської ради з питань освіти, молоді та спорту, культури, охорони здоров'я, соціального захисту, засобів масової інформації

25.07.2024 о 10.00 - засідання  постійної комісії міської ради з питань земельних відносин та містобудування, екології та раціонального природокористування

25.07.2024 о 15.30 - засідання  постійної комісії міської ради з питань місцевого самоврядування, депутатської діяльності, законності, запобігання корупції, надзвичайних ситуацій