12.02.2024 | 12:48

У Смілу з робочим візитом приїздив народний депутат України, голова Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки, оборони та розвідки Олександр Завітневич.

Олександр Михайлович поцікавився і ситуацією із відновленням Гречківки після ворожого удару наприкінці минулого року. Звичайно ж, виїхали на місце. Робота там кипить і у вихідні. Наразі вже завершується процес монтажу третьої партії вікон у будинках людей. Дякуємо за це благодійному фонду GEM.

Оглянув народний депутат і місце прильоту ракети та зачищену територію, де будинки не підлягали відновленню. З власниками цих 8-ми домоволодінь ми ще продовжуємо плідну співпрацю. Всі вони мають знову отримати власне житло.

Рука підтримки у непрості часи - дуже цінна. Дякуємо кожному, хто з нами з перших днів трагедії!

субота-неділя 9:00 до 16.00

Блок радіо тясмін